اتاق بازرگانی ایران خبر داد

كمك های جدید كرونائی فرا می رسد

كمك های جدید كرونائی فرا می رسد

لوازم فلزی: اتاق تجاری ایران اعلام نمود که کمک های اقتصادی بخش خصوصی به استانهای مختلف کشور برای مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، اتاق های تجاری ایران و تهران از شروع انتشار ویروس کرونا، در چند مرحله کمک های فعالان بخش خصوصی برای مقابله با ویروس کرونا را به استانهای مختلف کشور ارسال کرده اند و اتاق ایران اعلام نموده که این پروسه در ایام آینده نیز ادامه خواهد داشت.
در تازه ترین خبر اعلام شده که بسته تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی به ارزش ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از طرف اتاق ایران برای مقابله با کرونا، به سمت استان سیستان و بلوچستان روانه شد.
این تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی در مجموع به ارزش ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و شامل ۲ دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی ۶۰۰ لیتری، ۱۵ دستگاه ونتیلاتور، ۱۵ پمپ سرم، ۵۰ دستگاه دماسنج دیجیتال طبی، ۷ هزار و ۸۰۰ کیت تست کووید ۱۹ و ۸ هزار کیت تست رپید است.
اتاق ایران از همان روزهای نخست شیوع ویروس کرونا با تشکیل کمیته ای فعال با همراهی تمامی اتاق های سراسر کشور در استانهای مختلف به خرید تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی برای کمک به استانهای مختلف اقدام نمود.
محمدرضا رمضانی، دبیرکل اتاق ایران در این رابطه گفته: با شیوع سریع ویروس کرونا در کشور و مشخص شدن ابعاد و تبعات این بیماری مرگبار و از طرفی حجم قابل توجه و گسترده نیازمندی به اقلام و تجهیزات بهداشتی و پزشکی، بخش خصوصی وارد میدان شد تا به مسئولیت اجتماعی خود دراین زمینه عمل کند.
او ادامه می دهد: اتاق تجاری، صنایع، معادن و کشاورزی ایران بمنظور پیشگیری، مبارزه و درمان این بیماری، کوشش کرد تا با استفاده حداکثری از ظرفیت های قابل توجه مجموعه های خود و فعالان اقتصادی، همراه با دولت محترم و فعالان حوزه درمان، به مبارزه با این ویروس بپردازند.
رمضانی می گوید: باتوجه به اهمیت موضوع، ستاد و کمیته های مبارزه با کرونا در اتاق ایران تشکیل شد تا برنامه ریزی و اقدامات لازم در جهت تامین تجهیزات بهداشتی و پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی، ضدعفونی مراکز حساس و نیز یاری رساندن به اقشار لطمه دیده در دستور کار قرار گیرد.
او می گوید: باتوجه به شرایط بحرانی به وجود آمده ناشی از شروع پیک پنجم شیوع ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان برنامه ریزی و خرید تجهیزات مورد نیاز این استان انجام شد. تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی در مجموع به ارزش ۱۱۵ میلیاردریال شامل دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی ۶۰۰ لیتری، دستگاه های ونتیلاتور، پمپ سرم، کیت تست PCR و کیت تست رپید و دماسنج دیجیتال طبی است.
او تاکید می کند که اتاق ایران تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا از کشور در کنار مردم و جامعه خواهد ایستاد.
منبع:

1400/05/05
23:31:27
5.0 / 5
210
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی