در گزارش لوازم فلزی عنوان شد؛

توزیع 100 هزار تن كالای اساسی ویژه محرم و صفر

توزیع 100 هزار تن كالای اساسی ویژه محرم و صفر

به گزارش لوازم فلزی دبیر ستاد تنظیم بازار با اشاره به مصوبات جلسه امروز ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: ۱۰۰ هزار تن كالای اساسی همچون برنج، شكر، روغن، چای گوشت قرمز و مرغ در طول ایام عزاداری محرم و صفر توزیع خواهد شد.عباس قبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مصوبات جلسه امروز دوشنبه ۴ شهریورماه ۹۸ ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: در این نشست طرح ویژه تامین و تنظیم بازار كالاهای اساسی در روزهای محرم و صفر برای تامین نیازهای مردم و هیئات مذهبی به تصویب رسید كه بر مبنای آن ۱۰۰ هزار تن كالای اساسی در این ایام توزیع خواهد شد.
دبیر ستاد تنظیم بازار اضافه كرد: بر این اساس با عنایت به افزایش تقاضا در بازار مصوب شد تا از محل ذخایر موجود، برنج، شكر، روغن، چای، گوشت قرمز و گوشت مرغ توزیع گردد.
برگزاری «نمایشگاه مهر» به مناسبت بازگشایی مدارس
وی خاطرنشان كرد: همینطور به علت پاسخگویی به نیاز دانش آموزان و دانشجویان، ستاد تنظیم بازار مصوب كرده تا «نمایشگاه مهر» در روزهای بازگشایی مدارس برگزار گردد كه در چارچوب آن دفاتر دانش آموزی و البسه مورد نیاز دانش آموزان عرضه خواهد شد.
به گفته قبادی در این ایام با هماهنگی اتاق اصناف ایران و ستادهای تنظیم بازار استان ها مقرر گردیده تا نمایشگاه مهر با تشخیص كارگروه ها و با همكاری و محوریت اصناف از ۱۵ شهریور تا ۱۰ مهرماه در سراسر كشور برگزار گردد.
وی اظهارداشت: با عنایت به شرایط خاص هر استان، این نمایشگاه ها برگزار شده و در چارچوب آن بازرسی و نظارت ویژه ای بر توزیع اقلام مورد نیاز دانش آموزان و دانشجویان و هم به صورت كلی خانوارها صورت خواهد گرفت.
انجام بازرسی سیار و توزیع دفترچه های دولتی
قبادی از انجام بازرسی های سیار از ۱۰ شهریور تا ۱۵ مهرماه در سراسر كشور خبرداد و اظهار داشت: بازار به صورت كامل رصد خواهد شد و اجازه هیچگونه تخلف و تخطی از قیمت های مصوب داده نخواهد شد.
وی اظهار داشت: همینطور رصد و پایش كالاهای ضروری و مورد نیاز مردم در این ایام از جانب سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان به صورت جدی تر و گسترده تری صورت خواهد گرفت چون كه در این ایام به صورت طبیعی تقاضا بالا است.
قبادی تصریح كرد: توزیع دفترچه های دانش آموزی كه با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد كشور شده اند در این نمایشگاه با قیمت مصوب صورت خواهد پذیرفت.

1398/06/05
13:27:30
5.0 / 5
4231
تگهای خبر: بازار , تولید , دولت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی