تشکیل 200 پرونده تخلف در حمل و نقل برون شهری

تشکیل 200 پرونده تخلف در حمل و نقل برون شهری

لوازم فلزی: یک مقام مسئول اظهار داشت: از آغاز سال جاری تابحال ۱۴ هزار ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری مورد بازرسی قرار گرفته که در بخش برون شهری مسافر ۲۰۰ و در بخش درون شهری ۱۵۲ پرونده تخلف تشکیل شده است.به گزارش لوازم فلزی به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، پرویز فرجی درباره وضعیت نظارت های صورت گرفته در حوزه حمل و نقل طی مرداد ماه سالجاری، اظهار داشت: طبق آمار عرضه شده طی این بازه زمانی، ۲۴۵۷ واحد در حوزه حمل و نقل درون و برون شهری کالا و مسافر در سرتاسر کشور از جانب بازرسان سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها مورد بازرسی قرار گرفته اند.
مدیر کل بازرسی خدمات سازمان حمایت با اشاره به اینکه بازرسی ها در این زمان منجر به تشکیل ۵۶ فقره پرونده تخلف در این دو بخش شده است، اضافه کرد: در کمترین زمان ممکن به این پرونده ها رسیدگی و در صورت اثبات تخلف از جانب شرکتهای مذکور با آنان طبق موازین قانونی برخورد خواهد شد. از این تعداد ۳۲ فقره پرونده در بخش برون شهری و ۲۴ فقره پرونده در بخش درون شهری بوده است.
فرجی ارزش تخلفات کشف شده در ارتباط با شرکتها و مؤسسات حمل و نقل درون و برون شهری (کالا و مسافر) طی مقطع زمانی یاد شده را بیشتر از ۱۹ میلیون تومان اعلام نمود و اظهار داشت: هر گونه افزایش قیمت خودسرانه کالاها و خدمات تخلف بوده و با متخلفان بدون بخشایش برخورد قانونی می شود.
این مقام مسئول تصریح کرد: به استناد آمارهای دریافتی از سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها، از آغاز سالجاری تابحال بیشتر از ۱۴ هزار ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری (کالا و مسافر) مورد بازرسی و بازدید دوره ای قرار گرفته است.
به گفته وی طی همین مدت، در بخش برون شهری مسافر ۲۰۰ پرونده تخلف به ارزش بیشتر از ۱۴۷ میلیون تومان و در بخش درون شهری ۱۵۲ پرونده تخلف به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان تشکیل شده است.
مدیر کل بازرسی خدمات سازمان حمایت ضمن اشاره به افزایش موج پایانی سفرهای تابستانی هموطنان از نظارت های ویژه بر چگونگی عملکرد حمل و نقل درون و برون شهری (کالا و مسافر) تحت شرایط کنونی اطلاع داد و عنوان کرد: از مردم تقاضا می شود هر گونه سوء استفاده های احتمالی در این حوزه را با شماره تلفن ۱۲۴ در بین گذارند تا توسط بازرسان این سازمان و سازمانهای صمت مورد پیگیری قرار گیرد.
فرجی همینطور از بازرسان خواست، با پیگیری و رسیدگی دقیق به گزارش ها و شکایت های مردمی، شاکیان را نسبت به برخورد قاطع با متخلفان اقتصادی مطمئن سازند.


منبع:

1400/07/05
14:23:52
5.0 / 5
133
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی