در ماه فوریه

تویوتا رکورددار شد

تویوتا رکورددار شد

به گزارش لوازم فلزی، فروش جهانی تویوتا با کاهش کمبود قطعات به یک رکورد در ماه فوریه رسید.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، شرکت تویوتا موتور اعلام نمود که فروش جهانی این خودروساز در ماه فوریه به رکورد رسیده است چونکه کمبود شدید قطعات به دلیل بیماری همه گیر تا حدودی پایان یافته و همینطور تولید جهانی هم برای دومین ماه متوالی افزایش پیدا کرده است.
با این وجود، بزرگ ترین خودروساز ژاپن اعلام نمود که کمبود قطعات همچنان یک مشکل است البته این خودروساز در طول همه گیری، عملکرد بهتری نسبت به اغلب خودروسازان در مدیریت زنجیره های تأمین داشت اما پارسال به صورت مکرر اهداف تولید ماهانه را کم کرد.
فروش جهانی آن در ماه گذشته، ۱۰.۳ درصد افزوده شد و به ۷۷۳ هزار و ۲۷۱ دستگاه رسید که به دلیل افزایش ۵۳.۲ درصدی فروش داخلی بود اما در مقایسه با فوریه سال قبل که فروش به علت کمبود نیمه هادی ها بشدت کاهش پیدا کرد، هنوز پایین بود.
این شرکت اعلام نمود که تولید جهانی خودرو تویوتا با دو درصد افزایش به ۷۵۵ هزار و ۸۳۹ دستگاه رسیده است که کمی جلوتر از هدف خود یعنی ۷۵۰ هزار دستگاه است و این افزایش بعد از جهش ۸.۸ درصدی در ژانویه بود.
طبق گزارش رویترز، تولید داخلی همچنان به بهبود قوی ادامه داد و بعد از افزایش ۳۰.۱ درصدی در ژانویه، ۱۱.۲ درصد در فوریه افزوده شد.1402/01/11
13:27:54
5.0 / 5
232
تگهای خبر: تولید , خودرو , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی