آخرین مهلت ارسال مقاله برای یكی از محورهای كنفرانس مهندسی برق

آخرین مهلت ارسال مقاله برای یكی از محورهای كنفرانس مهندسی برق

لوازم فلزی: دبیر بیست و هفتمین كنفرانس مهندسی برق ایران با اشاره به به انتها رسیدن مهلت ارسال مقالات محورهای علمی این كنفرانس، آخرین مهلت برای ارسال مقاله در محور مجزای ˮصنعت و اقتصاد برقˮ را دهم دی ماه امسال اعلام نمود.


محمدتقی صادقی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در این باره خاطرنشان كرد: محورهای تخصصی كنفرانس شامل حوزه های الكترونیك، قدرت، كنترل، مخابرات، كامپیوتر و مهندسی پزشكی است كه مهلت ارسال به مقالات این محور به دبیرخانه كنفرانس تا 23 آذرماه بود.
وی از ارسال 1120 مقاله در این محورها به دبیرخانه كنفرانس در مهلت تعیین شده آگاهی داد و اظهار داشت: مقالات مذكور الان در مرحله داوری قرار دارند.
وی یكی دیگر از محورهای این كنفرانس را همانند دوره قبل محور «صنعت و اقتصاد برق» عنوان نمود و اضافه كرد: این محور عمدتاً به دنبال نوآوری جهت رفع مشكلات صنعت در حوزه برق است و غالباً باز یك نفر از بخش صنعت در مقالات نمایش شده در این بخش حضور دارد.
صادقی با بیان این كه دهم دی ماه آخرین مهلت ارسال مقالات به كنفرانس در محور مذكور است، ابراز امیدواری كرد كه دانشگاهیان و صنایع در این محور باز مشاركت خوبی داشته باشند.
وی خاطرنشان كرد: بیست و هفتمین دوره كنفرانس مهندسی برق ایران طی سه روز از دهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه 98 به میزبانی دانشگاه یزد برگزار می گردد.
به قول صادقی، هدف از برگزاری این كنفرانس، گسترش دانش فنی و همین طور احداث محیطی مناسب برای تبادل نظر علمی و فنی، نمایش آخرین یافته های پژوهشی و تشویق مشاركت محققان است.
1397/10/02
20:57:33
5.0 / 5
5040
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی