سیاه ترین كارنامه به این فلز ثمین رسید!

سیاه ترین كارنامه به این فلز ثمین رسید!

لوازم فلزی: نقره بدترین سال خود در سه سال قبل را پشت سر گذاشت و سرمایه گذاران هم هیچ نشانی از بازگرداندن این فلز ثمین به اوج در سال ۲۰۱۹ نشان نمی دهند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، هر اونس نقره برای تحویل در مارس در معاملات روز جمعه بازار نیویورك ۱۳.۷ سنت یا ۰.۹ درصد كم شد و در ۱۵.۳۹ دلار بسته شد و برای كل هفته ۱.۶ درصد كاهش ثبت نمود كه بزرگترین كاهش هفتگی از نوامبر بود.

تحلیلگران می گویند نقره از دو سو لطمه دیده است. از یك طرف سرمایه گذاران به جایگاه این فلز بعنوان یك كالای صنعتی و یك دارایی مطمئن اعتنایی نمی كنند. از طرف دیگر خوش بینی به پیشرفت مذاكرات تجاری آمریكا و چین، به بازارهای سهام رونق بخشیده و تقاضا برای دارایی های مطمئن شامل نقره را محدود كرده است. همزمان، نگرانی نسبت به چشم انداز اقتصادی، به دورنمای تقاضا برای فلزات صنعتی شامل نقره لطمه زده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، دانیل گالی، استراتژیست كالا در شركت "تی دی سكیوریتیز" در این باره اظهار نمود: نقره یك فلز صنعتی است كه قیمت آن تحت تاثیر نگرانی ها پیرامون كندی رشد اقتصاد جهانی تحت فشار منفی قرار گرفته است.

با این حال شركت فلزات ثمین "كی ام اس" به چشم انداز نقره خوش بین است و اگرچه انتظار دارد این فلز عملكرد ضعیف تری در مقایسه با طلا در سال ۲۰۱۹ داشته باشد اما پیش بینی نمود قیمت هر اونس نقره امسال تا ركورد ۱۷.۵۰ دلار صعود خواهدنمود و میانگین قیمت هر اونس این فلز ۱۶.۶۲۵ دلار در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.مترجم: زهرا وثوقی
دبیر خبر: مریم طاووسی
1397/10/30
13:57:37
5.0 / 5
4801
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , چین , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی