رشد اندك قیمت دلار، یورو ثابت ماند

رشد اندك قیمت دلار، یورو ثابت ماند

لوازم فلزی: نرخ خرید دلار در بانك ها امروز با اندكی افزایش به ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان رسید.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، بعد از آنكه بانك ها از طرف بانك مركزی مجاز شدند كه برخی ارزهای خارجی همچون دلار، یورو و پوند را از مردم خریداری كنند، قیمت های تعیین شده از طرف بانك مركزی برای خرید این ارزها رفته رفته افزایش یافت و به نرخ بازار آزاد نزدیك شد.
در همین راستا امروز دوشنبه (۸ بهمن) بانك ها هر دلار آمریكا را با افزایش ۱۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان می خرند.
نرخ خرید یورو در بانك ها باز نسبت به روز گذشته افزایش یافته و به رقم ۱۳ هزار و ۳۵۲ تومان رسیده است.
بانك ها همین طور امروز هر پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۴۳۷ تومان می خرند كه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.
از طرف دیگر، نرخ خرید دلار در صرافی های بانك ها در ساعت ۱۴ امروز ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده كه نسبت به روز گذشته خرید آن با كاهش ۴۰ تومانی و فروش آن با افزایش ۱۰ تومانی همراه بوده است.
هر یورو باز امروز در این صرافی ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته می شود كه نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.
همین طور شعب ارزی بانك های عامل ارز مسافرتی تا سقف ۵۰۰ یورو برای متقاضیان سفر به كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای متقاضیان سفر به سایر كشورها كه مدارك سفرشان تكمیل باشد پرداخت می كنند كه نرخ این ارز در روز جاری از طرف بانك ها ۱۳ هزار و ۷۴۳ تومان بدون احتساب كارمزد اعلام شده كه با احتساب كارمزد آن به حدود ۱۴ هزار تومان می رسد.1397/11/08
16:54:49
5.0 / 5
4801
تگهای خبر: بازار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی