دادستان اردبیل: شأن و كرامت مردم در توزیع گوشت صیانت شود

دادستان اردبیل: شأن و كرامت مردم در توزیع گوشت صیانت شود

به گزارش لوازم فلزی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل اظهار داشت: در توزیع گوشت قرمز و سفید شایسته است با تدبیری مناسب ضمن حفظ شأن و كرامت اهالی استان اردبیل جلوی هرگونه سوءاستفاده گرفته شود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، سید ناصر عتباتی در جلسه تنظیم بازار اردبیل اظهار نمود: گوشت گرم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای عمومی و تعاونی های مصرف ادارات و سازمان های دولتی توزیع می شود كه ما با تاكید بر صیانت از شأن مردم نظارت كافی را در این خصوص اعمال می نماییم.
وی با اشاره به اینكه از مبحث ممنوعیت توزیع گوشت در ادارات و مجموعه های اداری سوء برداشت شده است، تصریح كرد: هدف ما مخالفت با توزیع گوشت به صورت انحصاری در بعضی از سازمان ها و ادارات بود كه زمینه نارضایتی و اعتراض مردم و كارمندان سایر ادارات و دستگاه های دولتی را به دنبال داشته است.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل اضافه كرد: در مورد توزیع گوشت گرم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای عمومی و تعاونی های مصرف ادارات و سازمان های دولتی دستورات لازم صادر گردیده است.
عتباتی خاطرنشان كرد: در جهت كمك به معیشت كارمندان دولت و پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر جامعه بخصوص حاشیه نشینان شهر در كمیته نظارت بر بازار مصوب كرده ایم كه مرغ كیلویی به قیمت ۱۱هزار و۵۰۰ تومان در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر و فروشگاه های تعاونی مصرف ادارات تهیه و به سهولت در اختیار كارمندان و سایر اقشار جامعه قرار گیرد.
وی بر لزوم حفظ شان و كرامت هم استانی ها در اجرای این طرح تصریح كرد و اظهار داشت: از مجموعه سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان و تعزیرات حكومتی خواسته ایم به صورت دقیق بر روند توزیع گوشت قرمز یارانه ای و گوشت مرغ گرم نظارت داشته و ضمن حفظ شان و كرامت جایگاه هم استانی ها جلوی هرگونه سوء استفاده گرفته شود.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: بدیهی است چنانچه سهل انگاری و قصوری در این مورد مشاهده شود با جدیت و قاطعیت با متخلفان برخورد خواهد شد.
عتباتی نظارت و خودكنترلی مجموعه های صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات در آستانه عید نوروز را ضروری و اجتناب ناپذیر دانست و اظهار نمود: دستگاه قضا با تمام توان آمادگی پشتیبانی و كمك به دستگاه های مربوطه را دارد.1397/12/24
00:48:17
5.0 / 5
5070
تگهای خبر: بازار , دستگاه , دولت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی