هیچ شهر سیل زده ای بدون آب نیست

هیچ شهر سیل زده ای بدون آب نیست

لوازم فلزی: معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور اظهار داشت: طی روزهای اخیر حدود حدود ۸ میلیون نفر از جمعیت شهری و روستایی ساكن در ۱۲۰ شهر و ۸۰۰ روستا با آثار ناشی از سیل مواجه بودند كه با تلاش های انجام شده، هم اكنون هیچ شهری بدون آب نیست.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، حمیدرضا كشفی با اشاره به حل مشكل آب شهرهای پلدختر و معمولان بعنوان آخرین شهرهای درگیر در سیل لرستان اظهار نمود: مخزن آب شهر معمولان بلافاصله پس از برق دار شدن آبگیری شد و الان شبكه آبرسانی آن پایدار می باشد.
وی ادامه داد: دسترسی ساكنان قسمت غربی شهر پلدختر به آب آشامیدنی كاملاً برقرار شده و در قسمت شرقی این شهر با عنایت به لطمه هایی كه به شبكه آب وارد شده، تا آنجا كه شبكه موجود است و از بین نرفته و آب دارد و جایی كه شبكه وجود ندارد، شیر برداشت آب قرار داده شده و تانكرهای سیار مستقر هستند.
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور درباره اقدامات انجام شده برای رفع مشكل حدود ۸۰۰ روستای سیل زده استان لرستان افزود: مشكل شبكه آب اغلب روستاها حل شده و هم اكنون تعداد ۱۵ روستا در استان لرستان بدون آب است.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، كشفی اضافه كرد: در استان خوزستان از مجموع ۱۰۸۱ روستای بدون آب هم اكنون ۷۴ روستا با قطعی آب مواجه می باشد كه یا در محاصره سیل بوده یا خالی از سكنه هستند.
وی در عین حال اشاره كرد: در تمامی روستاها آب شرب بوسیله تانكر سیار و به صورت بسته بندی نمایش می شود.
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور با اشاره به فعالیت ۲۱ استان معین در استان های سیل زده اظهار داشت: با عنایت به تلاش هایی كه در حال انجام می باشد پیش بینی می نماییم تا سه روز آینده تعداد روستاهای بدون آب به حداقل رسیده و در حداقل زمان ممكن به صفر برسد.1398/01/21
14:45:26
5.0 / 5
4835
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی