قاضی زاده هاشمی در گزارش لوازم فلزی:

تشكیل وزارت بازرگانی منجر به افزایش واردات می شود

تشكیل وزارت بازرگانی منجر به افزایش واردات می شود

لوازم فلزی: عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: با تشكیل وزارت بازرگانی واردات افزایش خواهد یافت، در حالیكه صنعتگران كشور توانایی تأمین نیازهای كشور را دارند.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد طرح تشكیل وزارت بازرگانی اظهار داشت: طرح تشكیل وزارت بازرگانی هفته جاری در دستور كار صحن علنی مجلس قرار نمی گیرد.
وی افزود: جلسات متعددی با فعالان بخش صنعت و تولید داشتیم، این افراد با تشكیل وزارت بازرگانی مخالف هستند؛ برای اینكه معتقدند با تشكیل وزارت بازرگانی واردات افزایش خواهد یافت، در حالیكه صنعتگران كشور توانایی تأمین نیازهای كشور را دارند.
عضو هیأت رئیسه مجلس با انتقاد از اصرار دولت برای تشكیل وزارت بازرگانی اظهار داشت: دولت اصرار دارد كه مشكلات كشور را با افزایش واردات حل كند پس بر تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت و تشكیل وزارت بازرگانی تاكید دارد.
وی افزود: با عنایت به محدودیت های ارزی و ضرورت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی نمایندگان در دو نوبت قبلی كه دولت لایحه اصلاح ساختار دولت و تفكیك وزارت صنعت، معدن و تجارت را به مجلس نمایش كرد با این لایحه مخالفت كردند.
قاضی زاده هاشمی گفت: دولت بجای تفكیك وزارتخانه ها و استفاده از افراد ضعیف باید از افراد توانمند در كابینه استفاده نماید و به دنبال تقویت كابینه باشد تا در جنگ اقتصادی پیروز شود.

1398/02/15
19:30:58
5.0 / 5
4706
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دولت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی