مدیرعامل خودروسازی سایپا در مجمع سالیانه خبرداد:

افزایش 31 درصدی تولیدات سایپا در سال 98 نسبت به سال قبل

افزایش 31 درصدی تولیدات سایپا در سال 98 نسبت به سال قبل

لوازم فلزی: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه افزایش 31 درصدی تولید محصولات این گروه امسال نسبت به سال قبل آگاهی داد.به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، سید جواد سلیمانی اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا امسال چهار اولویت اصلی شامل افزایش تولید، توسعه سبد محصولات، ارتقای كیفی و مدیریت هزینه ها را در دستور كار خود قرار داده كه با اجرای این چهار برنامه، بهره وری و سودآوری این گروه افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به تلاش های چندماه اخیر برای خروج سایپا از بحران، افزود: در چندماه گذشته، اقداماتی از قبیل افزایش میانگین تولید محصولات، رشد عرضه خودرو به بازار، پاسخ گویی به تعهدات برجای مانده از گذشته، تكمیل خودرو های دارای كسری قطعات، مدیریت اعتراضات مشتریان و بسیاری اقدامات دیگر برای خروج سایپا از وضعیت بحرانی سال قبل به اجرا درآمده و موفقیت آمیز بوده است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: باوجود افزایش ۱۰۸ درصدی قیمت مواد اولیه داخلی و خارجی، سعی كردیم تولید محصولات مذكور را ادامه دهیم تا پاسخ گوی نیاز بازار باشیم.
سلیمانی با اشاره به اجرای پروژه بومی سازی قطعات خودرو، اضافه كرد: ابتدای این هفته، گروه خودروسازی سایپا توانست برای طراحی و ساخت ۳۲ قطعه پیشرفته، قراردادهایی به ارزش بیشتر از ۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال با شركت های داخلی منعقد كند كه زمینه رشد ارزش افزوده و كاهش هزینه تمام شده تولید را فراهم خواهدنمود.
وی در بخش دیگر اظهارات خود با اشاره به مشكلات سال قبل صنعت خودرو افزود: تحریم های بین المللی، خروج شركای خارجی گروه سایپا از كشور نظیر رنو و برلیانس، كاهش شدید تیراژ تولید محصولات، افزایش بی سابقه هزینه های تولید و دشواری تأمین مواد اولیه مورد نیاز، همچون مهم ترین مشكلات سال ۹۷ بوده است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به برنامه رونق تولید در سایپا امسال اظهار داشت: می خواهیم با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره ‎گیری از توان و ظرفیت داخلی، علاوه بر افزایش تیراژ تولید محصولات فعلی، پروژه های مختلف توسعه محصولات جدید را نیز به سرانجام رسانده و تولید آنها را با تاكید بر امكانات خود آغاز نماییم.

1398/05/01
17:47:33
5.0 / 5
4508
تگهای خبر: بازار , تولید , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی