فقیرترین ایالت های آمریكا كدامند؟

فقیرترین ایالت های آمریكا كدامند؟

به گزارش لوازم فلزی نرخ فقر در خیلی از ایالت های آمریكایی بالای ۱۵ درصد است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از بیزینس اینسایدر، بررسی داده های مركز سرشماری آمریكا از وضعیت اقتصادی ایالت های مختلف این كشور تا آخر سال ۲۰۱۷ نشان داده است كه به صورت كلی، میزان درآمد مردم در ایالت های جنوبی و غربی كمتر و نرخ فقر در آنها در مقایسه با دیگر ایالت های آمریكایی بالاتر بوده است. در ۱۷ ایالت آمریكا، متوسط درآمد ساكنان آنها از متوسط درآمد كل كشور ( ۶۱ هزار دلار در سال) پایین تر بوده است.
در ادامه با ۱۰ ایالت فقیر آمریكا آشنا می شوید:
۱- می سی سی پی: این ایالت پایین ترین درآمد متوسط را در میان تمامی ایالت های آمریكایی دارد. نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۹.۵ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۴۳ هزار و ۴۴۱ دلار در سال بوده است.
۲- لوئیزیانا: بالاترین نرخ بیكاری در میان تمامی ایالت های آمریكا متعلق به این ایالت است. نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۲۰ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۴۳ هزار و ۹۰۳ دلار در سال بوده است.
۳- وست ویرجینیا: با كاهش اقبال به مصرف ذغال سنگ، اقتصاد این ایالت گرفتار مشكلات زیادی شده است. نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۶.۶ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۴۵ هزار و ۳۹۲ دلار در سال بوده است.
۴- نیومكزیكو: نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۸.۷ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۴۷ هزار و ۸۸۵ دلار در سال بوده است.
۵- آركانزاس: نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۵.۶ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۴۸ هزار و ۸۲۹ دلار در سال بوده است.
۶- كارولینای شمالی: نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۴.۴ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۵۰ هزار و ۳۴۳ دلار در سال بوده است.
۷- آلاباما: نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۵.۸ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۵۱ هزار و ۱۱۳ دلار در سال بوده است.
۸- كنتاكی: نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۶.۴ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۵۱ هزار و ۳۴۸ دلار در سال بوده است.
۹- مین: نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۲.۳ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۵۱ هزار و ۶۶۴ دلار در سال بوده است.
۱۰- فلوریدا: شاید دیدن نام این ایالت در این لیست كمی حیرت انگیز باشد اما مقصد برتر بازنشستگان ثروتمندان آمریكایی به علت اختلاف طبقاتی بسیار زیاد، با وجود دارا بودن بعضی از لوكس ترین خانه های آمریكا، دهمین ایالت فقیر این كشور هم هست. نرخ فقر در این ایالت تا آخر سال ۲۰۱۷ معادل ۱۴.۳ درصد و متوسط درآمد ساكنان آن ۵۳ هزار و ۶۸۱ دلار در سال بوده است.1398/06/22
14:52:47
5.0 / 5
4349
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی