فروزنده عنوان كرد

نزدیك شدن جهاد نصر به بورس و سرمایه گذاری در آن

نزدیك شدن جهاد نصر به بورس و سرمایه گذاری در آن

به گزارش لوازم فلزی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینكه ما پیشنهاد داریم جهاد نصر به بورس نزدیك شود و در آن سرمایه گذاری كند، اظهار داشت: امروز در یك تحریم سنگین قرار داریم و احتیاج به ریسك در مورد مدیران مشاهده می شود، این ریسك گاهی بیشتر از ۵۰ درصد امكان اشتباه دارد اما برای حیات كشور لازم است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، محمد فروزنده در سی ویكمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد با اشاره به عملكرد جهاد نصر خاطرنشان كرد: امروز هم در سیل خوزستان یكی از نقاط اتكا، جهاد نصر بود كه می توان مانند دوران جنگ آنرا برای عملیات ها فرستاد و هم برای دوران بحران بسیار پرارزش است.
وی با اشاره به اینكه باید مانند دوران جنگ و دفاع مقدس با شرایط تحریم بجنگیم، اظهار داشت: زمانی كه كشور گرفتار مشكل می شود همه می گویند مانند دوران دفاع مقدس پیروز می شویم اما این نكته وجود دارد كه باید مانند دوران دفاع مقدس آمادگی كامل داشته باشیم تا بتوانیم بر شرایط تحریم و جنگ اقتصادی غلبه نماییم.
فرزونده با اظهار به اینكه در دوران دفاع مقدس، اقتصاد، جنگ را پشتیبانی می كرد اما این دفعه جنگ بر خود اقتصاد وارد شده است، اضافه كرد: بعد از جنگ باردیگر گرفتار تحریم شدیم كه این دفعه فشار بیشتر شده و جنگ اقتصادی بوجود آمده كه فشار آن بر جامعه از جنگ تحمیلی بیشتر است.1398/06/28
21:02:17
5.0 / 5
4483
تگهای خبر: اقتصاد , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی