كمیسیون عمران نحوه فعالیت شركت های حمل و نقل اینترنتی را بررسی می كند

كمیسیون عمران نحوه فعالیت شركت های حمل و نقل اینترنتی را بررسی می كند

به گزارش لوازم فلزی نایب رییس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی نحوه فعالیت و نظارت بر شركت های حمل و نقل اینترنتی و هم چنین میزان آمادگی دستگاه های اجرایی برای خدمت رسانی به زائرین عتبات عالیات در جلسه امروز این كمیسیون اطلاع داد.


سید ابوالفضل موسوی بیوكی در گفت و گو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز كمیسیون عمران مجلس بیان كرد: امروز دو سوژه در دستور كار كمیسیون قرار داشت. بحث اول در ارتباط با نحوه فعالیت و نظارت بر شركت های حمل و نقل درون شهری اینترنتی نظیر اسنپ و تپ سی بود.
ایشان سپس اظهار نمود: برمبنای قانون فعلی نظارت بر حمل و نقل درون شهری بر عهده شهرداری ها است و آنها بر تاكسیرانی نظارت دارند اما جنس اسنپ و تپسی متفاوت می باشد و آنها بوسیله اپلیكیشن خدمات حمل و نقل اینترنتی ارائه می دهند.
نماینده مردم یزد در مجلس اشاره كرد: سوال اعضای كمیسیون عمران این بود كه اگر اتفاقی پیش بیاید مسئول اصلی كدام وزارتخانه یا بخش است. اعضای كمیسیون از توضیحات ارائه شده قانع نشد و بنا به تشكیل كارگروهی ویژه جهت بررسی نحوه فعالیت و نظارت بر این شركت ها تشكیل گردد و از مدیران این شركت ها و سایر بخش ها مربوطه دعوت شود تا در نهایت به یك جمع بندی برسیم.
ایشان سپس اشاره كرد: این مساله بسیار مهم می باشد چونكه به امنیت و آسایش مردم باز می گردد. باید نظارت دقیقی اعمال شود.
موسوی در ادامه با اشاره به دستور دوم جلسه امروز كمیسیون عمران بیان كرد: در ادامه جلسه نیز سوژه اربعین با حضور مسئولان تمامی دستگاه های مربوطه بررسی گردید. در این نشست گزارشی از میزان آمادگی دستگاه برای ارائه خدمات استماع شد. اربعین امسال پیش بینی می شود بیشتر از ۳ میلیون زائر به عتبات عالیات مشرف شوند و باید تمهیدات لازم اندیشیده شود.
او در آخر اضافه كرد: نماینده حاضر از طرف شركت هواپیمایی نیز اعلام نمود كه قیمت های ثابتی بین ۲۰ تا ۳۰ مهر ماه به منظور سفر به كربلا تعیین شده و در صورت هرگونه تخلف و افزایش قیمت برخورد لازم صورت خواهد گرفت. بر طبق این گزارش دستگاه های اجرایی هم در داخل ایران و هم در داخل خاك عراق آماده خدمت رسانی به زوار هستند.1398/07/09
22:58:51
5.0 / 5
4296
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی