رشد باورنكردنی فروش خودرو های پلاگین هیبرید در اروپا

رشد باورنكردنی فروش خودرو های پلاگین هیبرید در اروپا

لوازم فلزی: آمارها حاكیست كه فروش خودرو های پلاگین هیبریدی در اروپا با 46 درصد افزایش روبرو شده است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، در سال های اخیر محبوبیت خودرو های برقی، پاك و دوستدار محیط زیست به شدت افزایش پیدا كرده و شهروندان در كشورهای مختلف و پیشرفته همچون مناطق اروپایی و آمریكای شمالی استقبال بی نظیری از خریداری و استفاده از این وسائل نقلیه كرده اند.
بدین جهت خیلی از شركت های خودروسازی در جهان به سمت توسعه، تولید و عرضه خودرو های الكتریكی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی كه همه جزو وسائل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست به شمار می روند، روی آورده اند تا بدین ترتیب بتوانند با جلب نظر و توجه مشتریان، سهم خودرا در بازارهای جهانی بالا برند و هم زمان، نقش خودرا در كاهش گرمایش زمین و آلودگی هوا و محیط زیست ایفا كنند.
طبق گزارش وب سایت insideevs، فروش خودرو های پلاگین هیبریدی در كشورهای اروپایی در اكتبر ۲۰۱۹، به ۴۸ هزار و ۲۱۹ دستگاه رسیده و با یك رشد و افزایش ۴۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبه رو شده است.
این در حالیست كه در بعضی دیگر از بازارهای مهم جهان همچون چین و ایالات متحده آمریكا میزان فروش خودرو های پلاگین هیبریدی با كاهش روبرو شده است.
میزان فروش خودرو های پلاگین هیبریدی در ۱۰ ماهه نخست سال ۲۰۱۹ به ۴۲۹ هزار و ۲۵۰ دستگاه رسیده و سهم آنرا در بازار به ۳.۲ درصد رسانده است در صورتیكه سهم خودرو های تمام برقی ۲ درصد گزارش و اعلام شده است.
بنظر می رسد كه شهروندان اروپایی بسیار بیشتر از سایر مناطق جهان اهتمام دارند در حفاظت از محیط زیست، كاهش آلودگی هوا و گرمایش زمین گام های موثر بردارند. به همین سبب به وضوح خریداری و استفاده از وسائل نقلیه پاك، برقی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی در بین آنها رشد و افزایش قابل توجهی یافته است. البته به عقیده كارشناسان و مفسرین، كمك های دولت های اروپا برای تشویق شهروندان و همین طور ارائه تسهیلات ویژه به منظور خریداری بیشتر خودرو های پاك تابحال بسیار موثر بوده است.
منبع:

1398/09/15
21:23:09
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: بازار , تولید , چین , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی