اشراق رایانه از محصولات مستطاب خود رونمایی كرد

اشراق رایانه از محصولات مستطاب خود رونمایی كرد

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر مسبح تمام عیار، نرم افزار حسابداری اتوماتیك فروشگاهی حسابیس و نرم افزار مستطاب حسابداری دوبل برای حسابداران حرفه ای با عنوان حساب سافت سه محصول بروزشده و جدید شركت اشراق كامپیوتر می باشند كه پس از آزمایش كامل و تائید، روانه بازارهای مختلف حسابداری ایران شده اند.


نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح تمام عیار، یکی از کامل‌ترین و قدیمی‌ترین محصولات حسابداری است. این نرم‌افزار به‌تازگی به‌روز و مجهز به امکانات مدرن شده و آماده‌ی ارایه به بازار طلا و جواهر ایران است.

نرم افزار حسابداری طلا فروشی مسبح تمام عیار، دارای امکان کنترل خرید و فروش، دریافت و پرداخت، مرجوعی، تعمیرات، چک و بانک، هزینه و درآمد، سهامداری، آبکاری، ریگیری و مخراجکاری جواهرات طلا، پلاتین یا نقره و جواهرات ترکیبی‌ست. ریز مشخصات سنگ‌های وزنی و تعدادی موجود در جواهر به همراه فی و قیمت کل آنها بر حسب وزن یا تعداد در ردیف‌های دلخواه تنظیم می‌شود

فرایندهای کنترل و مدیریت سنگ‌های جواهرات و بارخونه به همراه عملیات مخراجکاری و پیاده سازی سنگ‌ها وظیفه مدیریت جواهرات موسسه در نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی مسبح را برعهده دارند. این برنامه مشخصات و قابلیت‌های فراوانی دارد که به‌تفصیل در سایت مخصوص خود به نشانی mosabbeh.com  درباره‌ی آن نوشته شده است.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی حسابیس یک نرم افزار فوق مدرن اتوماتیک است که آپشن‌ها و امکانات جانبی زیادی برای سهولت کار دارد. این برنامه ضمن آنکه گردش و مانده کلیه‌ حساب‌های کل، معین و تفصیلی را نشان می‌دهد از سیستم خشک حسابداری رسمی استفاده نکرده و گزارشات خود را به‌صورت آنلاین و یکپارچه تولید می‌کند.

بنابراین با داشتن نرم افزار حسابداری اتوماتیک فروشگاهی، خدماتی، پیمانکاری یا تولیدی حسابیس، دیگر نیازی به بازسازی اسناد نیست. اسناد به‌صورت آنلاین توسط الگوریتم‌های دقیق و پیچیده ساخته شده و نتیجه ساده‌شده‌ی آن در اختیار قرار می‌گیرد. خلاصه‌ای از عناوین موجود در برنامه عبارت است از خرید، فروش و مرجوعی، انبار و مدیریت کالا، دریافت و پرداخت وجه، خزانه داری، کنترل اموال، چک شخصی و چک اشخاص، حواله و رسید انبار، دریافت و پرداخت خدمات، مدیریت هزینه و درآمد، سهامداری، حساب عملکرد کلی و ریز اشخاص، ارزش افزوده و TTMS، حساب عملکرد صندوق‌ها، دریافت و پرداخت بانکی، قسط‌بندی و دفتر اقساط، فروش با بارکد، فروش با مانیتورهای لمسی، پیوست‌کردن فایل‌ها به فاکتورها، مدیریت ایمیل اسناد و فاکتورها، طراحی و چاپ فاکتور دلخواه، انواع تخفیف، ارسال مانده به پوزهای بانکی، تبدیل کالا به کالا و دفاتر حسابداری برخط.

نرم افزار حسابداری دوبل حساب‌سافت برنامه‌ای مخصوص حسابداران حرفه‌ای است. انجام حسابداری دوبل از طریق این نرم افزار مستطاب حسابداری بسیار دلپذیر است. این برنامه امکان ثبت دستی اسناد مختلف حسابداری را بر اساس سرفصل‌های قابل تعریف کل، معین و تفصیلی فراهم می‌کند. تنظیم اسناد و دفاتر رسمی حسابداری به همراه گزارشات رسمی اعم از تراز آزمایشی، سند خلاصه، ترازنامه، حساب عملکرد سود و زیان و... از طریق این نرم افزار به سادگی میسر می‌شود

این برنامه مبتنی بر حسابداری دوبل است. اسناد حسابداری در سه سطح پیش نویس، موقت و دایم تنظیم می‌شوند و امکان چاپ رسمی این اسناد وجود دارد. اگر ستون‌های سند حسابداری تراز نباشد، سند مربوطه به صورت غیرتراز ثبت شده و امکان انتخاب نمایش یا عدم نمایش این آرتیکل‌ها در مانده حساب سرفصل‌ها و در سایر دفاتر و گزارشات حسابداری وجود دارد. برنامه به گونه‌ای تنظیم شده است که امکان تنظیم سند افتتاحیه از روی اطلاعات سند اختتامیه یک دوره مالی وجود دارد.

1398/09/17
21:01:42
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: رپورتاژ , تولید , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی