رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام كرد

اشتغالزایی برای سی و نه هزار نفر در قم

اشتغالزایی برای سی و نه هزار نفر در قم

لوازم فلزی: ایسنا/قم رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از ایجاد شغل برای بیشتر از سی و نه هزار نفر از شروع سال جاری تابحال آگاهی داد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، محمود سیجانی اظهار داشت: دو هزار و ۹۵ طرح صنعتی و صنایع معدنی با سرمایه گذاری ۱۳۴ هزار و ۳۲۱ میلیارد ریال در استان قم در دست اجراست كه این بیان كننده میل و رغبت به سرمایه گزاری جدید می باشد.
به گفته وی، مهم ترین طرح های در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان قم شامل محصولات فولادی و آهنی، انواع لوله و پوشش لوله، كاغذ از كربنات كلسیم، پنل خورشیدی چند كریستالی، تولید الیاف مصنوعی، انواع شمش فولادی، انیدرید فتالیك، فرآورده های لبنی، دی اكتیل فتالات و لوازم بهداشتی و سلولزی است.
سیجانی اضافه كرد: یك هزار طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان با پیشرفت فیزیكی زیر ۲۰ درصد وجود دارد كه حجم سرمایه گذاری این طرح ها، ۷۱ هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان با اشتغال ۱۷ هزار و ۴۶۱ تن است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اظهار داشت: از شروع سال جاری تا اختتام آذرماه، دو هزار و ۹۵ جواز تاسیس طرح صنعتی در این استان صادرشده كه در صورت افتتاح این طرح ها، برای ۳۹ هزار و ۳۱۴ تن اشتغال به وجود می آید.
وی با اشاره به طرح های تولیدی با پیشرفت صنعتی بالای ۶۰ درصدی در استان قم اظهار نمود: ۳۰۴ طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان پیشرفت فیزیكی بالای ۶۰ درصد دارد كه این طرح ها برای هفت هزار و ۴۹۷ تن اشتغال زایی می كند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اشاره كرد: ۴۳۰ طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان با پیشرفت فیزیكی بالای ۲۰ درصد وجود دارد كه برای ۱۱ هزار و ۲۵ تن اشتغال زایی خواهدنمود.
منبع:

1398/10/19
23:13:42
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: تولید , سرمایه , صنایع , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی