حسینی شاهرودی:

بانك مركزی درباب طرح حذف ربح مركب اقدام موثر انجام دهد

بانك مركزی درباب طرح حذف ربح مركب اقدام موثر انجام دهد

به گزارش لوازم فلزی نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در تذكری به رئیس كل بانك مركزی اظهار داشت: متاسفانه باوجود ارجاع طرح حذف ربح مركب و سود جرایم تسهیلات بانكی تولیدكنندگان كشاورزی، دامی و صنعتی و... از طرف مجلس به مجمع تشخیص مصلحت نظام و تصویب و ابلاغ آن، متاسفانه تابحال اقدام موثری از طرف بانك ها صورت نگرفته و وام گیرندگان گرفتار سرگردانی شده اند.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، سیدحسن حسینی شاهرودی در تذكرات شفاهی در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار نمود: پیرو تذكر كتبی سه ماه گذشته به وزیر كار، رفاه و تعاون درباب اجرای قانون برنامه و همین طور بودجه سال ۹۸ كشور در خصوص پرداخت سهم دولت در بیمه رانندگان تاكسی، كامیون، كامیونت و وانت، اظهار نمود: متاسفانه تا كنون هیچ گونه اقدامی صورت نپذیرفته و به ناچار وظیفه دیدم این تخلف از قانون را با سوال از وزیر مطرح كنم كه باتوجه به ده ها امضا توسط نمایندگان، درخواست حضور وزیر جهت پاسخگویی در صحن علنی مجلس به هیات رئیسه تقدیم می شود.
وی ضمن تشكر از وزیر آموزش و پرورش در اجرای طرح رتبه بندی معلمان اشاره كرد: لازم می دانم ضمن رفع نقصها و تكمیل این طرح، تسریع در اقدام داشته باشند و كلیه كاركنان اداری و خدماتی نیز مشمول این طرح قرار گیرند.
نماینده مردم شاهرود و میامی اظهار داشت: باتوجه به افزایش آمار جرم و خصوصا سرقت دام در روستاهای شهرستان های شاهرود و میامی از ریاست قوه قضائیه و فرماندهی ناجا می خواهم نسبت به بررسی موضوع و تقویت كمی و كیفی دادگستری و نیروی انتظامی این دو شهرستان اقدام نمایند.
حسینی شاهرودی در تذكری خطاب به رئیس كل بانك مركزی، عنوان كرد: متاسفانه باوجود ارجاع طرح حذف ربح مركب و سود جرایم تسهیلات بانكی تولیدكنندگان كشاورزی، دامی و صنعتی و... از طرف مجلس به مجمع تشخیص مصلحت نظام و تصویب و ابلاغ آن به مجمع، متاسفانه تابحال اقدام موثری از طرف بانك ها صورت نگرفته و وام گیرندگان گرفتار سرگردانی شده اند.
وی در تذكری به دولت و رئیس جمهوری اظهار داشت: باوجود اعلام دولت در خصوص پرداخت یارانه معیشتی به ۶۰ میلیون نفر خیلی از اقشار همچون روستائیان از آن بهره مند نشده اند كه امیدواریم اقدام لازم صورت گیرد.
منبع:

1398/11/06
13:14:43
5.0 / 5
4182
تگهای خبر: آموزش , بودجه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی