یك مقام مسئول خبر داد:

جلسه ویژه وزیر صنعت با خودروسازان در حوزه مدیریت تقاضا

جلسه ویژه وزیر صنعت با خودروسازان در حوزه مدیریت تقاضا

به گزارش لوازم فلزی یك مقام مسئول در صنعت خودروسازی از برگزاری جلسه امروز وزیر صنعت و معاونانش با خودروسازان در حوزه تدوین طرح جامع مدیریت تقاضا و تنظیم بازار خودرو اطلاع داد.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، فرشاد مقیمی در حاشیه افتتاح خط تولید ترمز خودرو های سبك در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن بازار شب عید و افزایش تقاضا برای خریدهای خودرو اظهار داشت: طی سه ماهه اخیر ۱۵۰ هزار خودرو تحویل مردم شده كه عددی بی سابقه بوده است این در حالی بود كه این رقم معادل تعداد خودروهایی است كه در شش ماهه پیش از آن تحویل داده شده بود پس این شائبه از جانب خودروسازان پذیرفته نیست كه نمی خواهیم خودرو تحویل مردم دهیم.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اضافه كرد: همت و برنامه ریزی ما این است كه در مقطعی از زمان كه افزایش تقاضا برای خودرو رخ می دهد بتوانیم خودرو ها را تحویل مردم دهیم ضمن اینكه به موازات حتی در ایام تعطیل هم افراد می توانند با رفتن به درب كارخانه خودروی خویش را تحویل بگیرند.
وی خاطرنشان كرد: شش هزار دستگاه خودرو در یك و نیم ماه گذشته درب كارخانه تحویل مردم داده شده است.
مقیمی در پاسخ به انتقادات در خصوص اینكه خودروسازان تقاضای افزایش قیمت دارند، تصریح كرد: یك ریال هم به قیمت خودرو های تحویلی از جانب خودروسازان اضافه نشده و مصوبه ستاد تنظیم بازار عیناً اجرا می شود اما باید توجه داشت بخشی از افزایش تقاضا مربوط به ایام پایانی سال است كه امكان دارد قیمت را در بازار با نوسان مواجه كند اما ما تلاش داریم راهكارهایی را در نظر بگیریم كه فرصت های برابری را برای حضور مردم در خرید خودرو فراهم نماید.
مقیمی از برگزاری جلسه ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت با خودروسازان در حوزه تنظیم بازار و عرضه راهكارهای فروش خودرو به مصرف كنندگان واقعی اطلاع داد و اظهار داشت: امروز با حضور وزیر صنعت و اركان مختلف وزارتخانه جلسه ای برگزار می شود تا در چارچوب آن بتوانیم برای مدیریت تقاضا و تأمین نیاز مصرف كنندگان واقعی برنامه ای عرضه دهیم.
وی تصریح كرد: تمامی دستگاه های نظارتی كه تمایل داشته باشند می توانند در سایت خودروسازان حضور یافته و بر نحوه فروش آنها نظارت كنند. این در شرایطی است كه دستگاه های نظارتی در این سایت حضور دارند اما به هر حال باید تلاش نماییم دغدغه ذهنی مردم نسبت به اینكه خودروساز رانتی را در فروش قائل است اصلاح نمائیم.
مقیمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاكید بر فراهم آوردن زیرساخت های اینترنتی برای فروش خودرو تصریح كرد: برخی ربات هایی را به كار بسته بودند تا بتوانند ثبت نام سریعی در خودرو ها داشته باشند اما به هر حال ما با برخی ازآنها مذاكره كردیم تا با استفاده از آنتی ربات ها این باگ را هم برطرف نمائیم.
مقیمی تصریح كرد: دستگاه های امنیتی هم در این رابطه وارد عمل شده و در حوزه در رابطه با فروش اینترنتی نظارت كامل دارند.

1398/11/18
18:19:07
5.0 / 5
4365
تگهای خبر: بازار , تولید , ثبت نام , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی