مدیركل دفتر اقتصاد مسكن اعلام كرد:

ثبت اعتراضات مسكن ملی تا آخر جمعه ۱۶ اسفند

ثبت اعتراضات مسكن ملی تا آخر جمعه ۱۶ اسفند

به گزارش لوازم فلزی مدیركل دفتر اقتصاد مسكن اظهار داشت: مهلت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح اقدام ملی مسكن تا آخر روز جمعه ۱۶ اسفند ماه است و نام نویسی مرحله دوم از روز شنبه ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۸ شروع می شود.


پروانه مافی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: مهلت ثبت اعتراضات متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن كه در مرحله اول نام نویسی شرایطشان احراز نشد، تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ است كه متقاضیان باید به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir رجوع كنند. همینطور كسانی كه قصد انصراف از این طرح دارند تا زمان مذكور می توانند اقدام نمایند.
وی ادامه داد: كسانی كه اعتراض خویش را ثبت می كنند اطمینان داشته باشند كه هیچ حقی از آنها ضایع نخواهد شد. همینطور افراد تایید شده ای كه با عنایت به شیوع ویروس كرونا روند تكمیل پرونده آنها به شكل حضوری گرفتار وقفه شده نگرانی نداشته باشند؛ چونكه به محض اینكه از شرایط فعلی خارج شویم تكمیل پرونده آنها انجام می شود.
وی ادامه داد: در مرحله اول حدود ۴۲ درصد كسانی كه ثبت نام كرده بودند شرایط پنجگانه این طرح را نداشتند و بنابراین بعد از پایش، نام نویسی مجدد از متقاضیان جدید، روز شنبه ۱۷ اسفند ماه آغاز می شود
مافی با بیان این كه در مرحله اول ثبت نام در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و اصفهان انجام خواهد گرفت، خاطرنشان كرد: متقاضیان در این پنج استان از بامداد شنبه تا آخر روز یكشنبه مهلت نام نویسی دارند و نگرانی بابت پر شدن ظرفیت نداشته باشند، چونكه با عنایت به این كه امكان دارد خیلی از افراد به اینترنت پرسرعت دسترسی نداشته باشند یا به هر علت نتوانند در ساعات اولیه ثبت نام كنند، فرایند نام نویسی را در مقایسه با مرحله قبل تغییر دادیم.
مدیركل دفتر اقتصاد مسكن افزود: در مرحله قبل ثبت نام بر مبنای ظرفیت استان ها بود و طبیعتاً پس از تكمیل ظرفیت، نام نویسی به پایان می رسید. اما در این مرحله تمام متقاضیان می توانند ثبت نام خویش را انجام دهند. سپس با پایش افراد و بررسی شرایط پنج گانه آنها، واجدان شرایط تایید می شوند و از بین آنها قرعه كشی صورت می گیرد.

نام نویسی در تهران تا آخر سال انجام می شود
مافی درباره زمان مرحله دوم ثبت نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسكن در استان تهران اظهار داشت: هنوز زمان دقیق ثبت نام در استان تهران مشخص نشده اما نام نویسی در تمامی استان ها همچون تهران تا پیش از آخر سالجاری انجام می شود.1398/12/14
22:10:09
5.0 / 5
3482
تگهای خبر: اقتصاد , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی