نان گران نخواهد شد بعلاوه آخرین نرخ نان سنتی

نان گران نخواهد شد بعلاوه آخرین نرخ نان سنتی

لوازم فلزی: رئیس اتحادیه نانوایان سنتی با بیان اینكه نان تا اوایل سال آینده گران نخواهد شد، از قیمت انواع نان ساده و كنجدی آگاهی داد.بیژن نوروزی مقدم در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه نرخ نان تا اوایل سال آینده افزایش نخواهد یافت، اظهار نمود: با آرد یارانه ای، قیمت نان لواش و تافتون گردون ۳۰۰ تومان، تافتون تنوری ۵۵۰ تومان، بربری ۱۰۰۰تومان، سنگك ۱۲۰۰تومان است. همین طور با آرد نیمه یارانه ای نیز قیمت لواش و تافتون گردون ۴۵۰ تومان، تافتون تنوری ۸۵۰ تومان، بربری ۱۵۰۰تومان، سنگك نیز ۱۸۰۰ تومان است. البته این نرخ نانهای ساده است ولی اگر كنجد به آنها اضافه شود به ازای هر رو كنجد ۵۰۰ تومان به قیمت نان اضافه می­ شود.
وی با اشاره به اینكه با شیوع ویروس كرونا تقاضا برای خرید نان كمتر نشده است اما میزان مراجعه به نانوایی ها كمتر شده، اظهار داشت: مردم اهتمام دارند یك یا دوبار در هفته برای خرید نان بازگشت كنند و تعداد بیشتری بخرند كه نیاز به بازگشت بیشتر نباشد واین اقدام كاملا درست است.
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی در پاسخ به اینكه آیا این امكان وجود دارد در این شرایط مردم بتوانند نان را به صورتی اینترنتی بخرند و دیگر نیاز به بازگشت حضوری و ایستادن در صف نباشد، اظهار داشت: در این شرایط خرید اینترنتی نان جوابگو نیست، برای اینكه نان باید توسط نانوا تهیه، بسته بندی شود و سپس تحویل پیك داده شود و در نهایت به دست مشتری برسد. همین مورد موجب می شود از تولید تا تحویل افراد زیادی با نان تماس پیدا كنند، در صورتیكه اگر مشتریان خودشان رعایت نمایند و با دستكش و ماسك در صف بایستند و بازگشت كنند مشكلی پیش نخواهد آمد.
منبع:

1398/12/20
17:52:53
5.0 / 5
3816
تگهای خبر: تولید , خرید , قیمت , نانو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی