اجرای الزامات و پروتكل های بهداشتی در فعالیتهای بندری و دریایی چابهار

اجرای الزامات و پروتكل های بهداشتی در فعالیتهای بندری و دریایی چابهار

به گزارش لوازم فلزی سیستان و بلوچستان مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اجرای دستورالعمل ها و پروتكل های ابلاغی وزارت بهداشت و درمان در شركت های خدمات رسان دریایی و بندری را از اولویت های اصلی دانست و بر نظارت و بازرسی بر حسن اجرای این دستورالعمل ها تاكید كرد.


بهروز آقایی بر استمرار فعالیتهای بندری و دریایی، شركت های پیمانكاری، و بازگشت به كار كاركنان با حفظ پروتكل های ابلاغی و با نظارت بازرسان HSE و مدیریت بحران بندر اطلاع داد.
مدیركل بنادر و دریانوردی با تاكید بر حفظ و صیانت از نیروی انسانی، شاغلین و ارباب رجوع و همینطور سلامت انجام فرآیندهای اداری و عملیاتی را به عنوان یك لزوم عنوان نمود كه در این راستا و بر مبنای استانداردهای موجود ضدعفونی و گندزدایی محوطه های عملیاتی، اداری و محوطه های مسكونی و همینطور پایش افراد متردد در بنادر به صورت مستمر در دستور كار واحدهای متولی قرار دارد.
وی از آغاز به كار مجدد كاركنانی كه خود و یا بستگان نزدیك آنها به سایر مناطق تردد داشته اند بعد از انجام آزمایشات مربوطه و عرضه گواهی سلامت بعد از طی دوره مورد نیاز قرنطینه خانگی و پایش كنترلی اطلاع داد.
آقایی خاطرنشان كرد: در جهت كنترل، پایش و مراقبت های ویروس كووید ۱۹، همزمان با ضدعفونی و گندزدایی معابر، محوطه ها، ساختمانها و تجهیزات، در سطح بنادر شهید بهشتی و شهید كلانتری و محوطه های مسكونی سازمانی؛ همكاری با دستگاه های مرتبط سطح شهرستان انجام گردیده است.1399/01/24
22:39:13
5.0 / 5
3032
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی