اختتام پشتیبانی از ویندوز ۱۰ به تعویق افتاد!

اختتام پشتیبانی از ویندوز ۱۰ به تعویق افتاد!

لوازم فلزی: شركت مایكروسافت اعلام نمود كه اختتام پشتیبانی از نسخه های قدیمی تر ویندوز 10 را تحت تاثیر شیوع ویروس كرونا و دوركاری خیلی از كارمندان در شركت های مختلف حداقل 6 ماه به تاخیر خواهد انداخت.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، شركت مایكروسافت بعنوان توسعه دهنده سیستم عامل ویندوز پیش تر اعلام نموده بود می خواهد پشتیبانی خود از نسخه های قدیمی تر ویندوز ۱۰ را اختتام ببخشد. این غول تكنولوژی حالا اخیرا اعلام نموده كه به سبب شیوع گسترده ویروس كرونا كه منجر به دوركاری كاركنان و پرسنل خیلی از شركت های مختلف در كشورهای جهان شده است، پروسه اختتام دادن به پشتیبانی خود از نسخه های قدیمی تر ویندوز ۱۰ را با حداقل شش ماه تاخیر آغاز خواهدنمود.
طبق این بیانیه مایكروسافت خاطرنشان كرده است: ما عمیقاً با مشتریان و كاربران خود در كشورهای مختلف جهان كه الان به شدت با ویروس كرونا دست و پنجه نرم می كنند، همكاری و تعامل خواهیم داشت و بدین ترتیب عدم پشتیبانی از نسخه های قدیمی تر ویندوز ۱۰ را به تعویق خواهیم انداخت تا سبب استرس و اضطراب كاربران خود در این شرایط بحرانی نشویم.
بر اساس گزارش های پیشین انتشار یافته از طرف مایكروسافت، این شركت قصد داشت پشتیبانی از نسخه ۱۷۰۹ ویندوز ۱۰ را روز گذشته ۱۴ آوریل و نسخه ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰ را ۱۲ ماه مه اختتام بخشد كه به ترتیب به تاریخ های ۱۳ اكتبر و ۱۰ نوامبر به تعویق افتادند.
طبق گزارش وب سایت The Verge، از دیگر نسخه های ویندوز كه حداقل با ۶ ماه تاخیر به انتها زمان پشتیبانی خود خواهند رسید، می توان به نسخه های Configuration Manager 1810، SharePoint Server 2010، SharePoint Foundation 2010، Project Server 2010 و Windows Server 1809 اشاره نمود.
منبع:

1399/01/27
14:49:08
5.0 / 5
2906
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی