در جلسه كمیته خودرو مصوب شد؛

آغاز صدور فاكتور برای خریداران خودرو های طرح فروش ویژه ایام عیدفطر

آغاز صدور فاكتور برای خریداران خودرو های طرح فروش ویژه ایام عیدفطر

در جلسه امروز كمیته خودرو كه با حضور سرپرست وزارت صمت، دستگاههای نظارتی و خودروسازان برگزار شد، اعلام گردید كه صدور فاكتور برای خریداران خودرو های طرح فروش ویژه ایام عید سعید شروع شده است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، جلسه کمیته خودرو امروز جمعه ۳۰ خرداد ۹۹ با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستگاههای نظارتی و خودروسازان برگزار گردید.
در این جلسه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از صدور ۲۰۰۰ فاکتور قطعی برای خریداران خودرو های طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر اطلاع داد و اعلام نمود: تحویل این خودرو ها ظرف هفته های آینده آغاز خواهد شد. در عین حال صدور فاکتور برای خودرو های گروه خودروسازی سایپا هم بزودی آغاز خواهد شد.
همچنین تحویل معوقات قراردادهای فروش خودروی سمند و ۲۰۰۸ به پایان رسیده و ظرف ده روز آینده، تمامی معوقات شش محصول دیگر ایران خودرو هم تحویل مشتریان خواهد شد. بر مبنای اعلام سایپا نیز، تعهدات معوق خودروی پراید هم بزودی به صفر خواهد رسید.
در عین حال بنا به اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، همینطور ۱۴ هزار دستگاه خودرو هم تجاری سازی شده و این امیدواری وجود دارد که هر چه زودتر به دست مصرف کنندگان برسد.
بر اساس اعلام خودروسازان در جلسه امروز کمیته خودرو، تولید گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا هم به دو هزار دستگاه در روز رسیده است که با عنایت به افزایش سطح تولید و عرضه خودرو، مقرر گردید اطلاع رسانی لازم در این خصوص از سوب شرکت های خودروساز انجام پذیرد.
همچنین کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور و سایر دستگاههای نظارتی درخواست نمود تا در مورد خودرو های تولید مشترک با خودروسازان خارجی که روند تولید آنها پس از تحریم ها و خروج خودروسازان از ایران، متوقف شده است، با عنایت به ارائه طرح های مختلف جایگزین و تبدیل از جانب خودروسازان تصمیم گیری مقتضی معمول کرده تا بتوان نسبت به تعیین تکلیف خریداران این خودرو ها از جانب دو خودروساز اقدام نمود.


منبع:

1399/04/01
14:25:55
5.0 / 5
2301
تگهای خبر: تولید , خرید , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی