دبیر كارگروه مقابله با كرونا وزارت صمت:

افزایش تولید ماسك در كشور

افزایش تولید ماسك در كشور

دبیر كارگروه مقابله با كرونا وزارت صمت اظهار داشت: با تدابیر اتخاذ شده در تولید سایر ملزومات بهداشتی همچون مواد ضد عفونی كننده توسط بخش خصوصی، در شرایط بسیار خوبی قرار داریم.به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، جمشید گلپور با اشاره به تدابیر اتخاذ شده در جلسه قبلی کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت (ستاد لجستیک کرونا)، گفت: جهت افزایش تولید ماسک در سطح کشور، پیشنهاد اضافه شدن پارچه استاندارد دیگری در چرخه تولید به وزارت بهداشت اعلام گردید که سازمان غذا و دارو بعد از بررسی های به عمل آمده، تاییدیه لازم را اعلام نمود.
رئیس مرکز اصناف و بازرگانان اضافه کرد: با اضافه شدن این پارچه استاندارد در چرخه تولید ماسک، افزایش قابل توجهی در تولید روزانه ماسک در کشور صورت می پذیرد.
دبیر هیأت عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور به کلیه صنوف عرضه کننده ماسک هشدار داد که در تهیه ماسک جهت عرضه فقط از تولیدکنندگان و شبکه های توزیع معتبر با قیمت مصوب و ستاندن فاکتور اقدام نمایند تا بتوانند پاسخگوی نظارت بازرسان باشند.
دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت (ستاد لجستیک کرونا) همین طور از تولیدکنندگان ماسک خواست، مطابق سهمیه مواد اولیه تولید روزانه خودرا به شبکه های توزیع واگذار کنند.
گلپور اظهار داشت: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده در تولید سایر ملزومات بهداشتی همچون مواد ضد عفونی کننده توسط بخش خصوصی، در شرایط بسیار خوبی قرار داریم.

1399/05/18
15:37:13
5.0 / 5
1881
تگهای خبر: استاندارد , تولید , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی