وزیر راه و شهرسازی:

سال جاری 800 كیلومتر بزرگراه در كشور به بهره برداری می رسد

سال جاری 800 كیلومتر بزرگراه در كشور به بهره برداری می رسد

به گزارش لوازم فلزی آذربایجان غربی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در هفته دولت ۳۷۴ كیلومتر راه اصلی و فرعی در آذربایجان غربی افتتاح می شود.


محمد اسلامی امروز ۲۹ مرداد در حاشیه کلنگ زنی محور خوی- قطور- رازی اضافه کرد: در هفته دولت در آذربایجان غربی ۳۷۴ بزرگراه و راه اصلی و روستایی افتتاح می شود.
وی با اشاره به اینکه در این هفته تعدادی مسکن مهر آماده تحویل به مردم تحویل داده می شود، خاطرنشان کرد: مهترین طرحی که در استان در این هفته افتتاح می شود، پایانه سرو است که مناسبات کشور را با ترکیه را بیشتر خواهد نمود.
اسلامی تصریح کرد: امیدواریم قطعه اول راه خوی به رازی که جاده بین المللی است تا آخر ۳ سال به پایان برسد و اتوبانی در شان ملت و دولت باشد.
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه امسال ۸۰۰کیلومتر بزرگراه در کشور افتتاح خواهیم کرد، اظهار نمود: جاده ایواوغلی به تاجر که در سال های قبل عملیات اجرایی آن شروع شده با مشکلاتی مواجهه است که امیدواریم با رفع موانع به زودی باقیمانده قطعات به پایان برسد.
وی در مورد آخرین روند طرح ملی مسکن در کشور هم اضافه کرد: تابحال ۵۳۰ هزار نفر واجد شرایط هستند که ۲۰هزار نفر پایش و افتتاح حساب کرده اند که اگر مردم در افتتاح حساب سریعتر اقدام نمایند این طرح با شتاب انجام می گیرد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حادثه خیز بودن مسیر سه راهی ایواوغلی یاد آور شد: دو میدان با هندسی متناسب با ترافیک و زندگی مردم برای سه راهی ایواوغلی پیشبینی شده تا با اجرای این دو طرح وضعیت منطقه بهبود یابد.

منبع:

1399/05/30
10:59:37
5.0 / 5
1730
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی