باحضور وزیر نیرو

۵ طرح برقی آذربایجان غربی با اعتبار ۱۷۴ میلیارد تومان به بهره برداری رسید

۵ طرح برقی آذربایجان غربی با اعتبار ۱۷۴ میلیارد تومان به بهره برداری رسید

لوازم فلزی: آذربایجان غربی 5 طرح فوق توزیع و انتقال برق آذربایجان غربی با اعتبار 174.5 میلیارد تومان با حضور وزیر نیرو و استاندار شهریاری در چارچوب هفته بیست و دوم پویش هرهفته الف_ب_ایران به صورت همزمان به بهره برداری رسید.


رضا اردکانیان بامداد امروز هشت مهرماه در مسافرت به آذربایجان غربی، خط انهر_ارومیه گازی با خط طول هفت کیلومتر، ۲۸ دستگاه پایه های تلکسریی بتنی را با اعتبار هشت میلیارد تومان و با هدف تامین برق شهر ارومیه افتتاح نمود.
خط تغذیه خان تختی نیز در شهرستان سلماس با طول خط ۲.۵ کیلومتر دو مداره و اعتبار دو میلیارد تومان با هدف تامین برق این شهر به بهره برداری رسید.
خط ۲۳۰ کیلوولت در پست نیروگاه ارومیه نیز بمنظور برق داری و بهره برداری از خط انتقال درخلال نیروگاه ارومیه و نیروگاه سهند با ۹.۵ میلیارد تومان اعتبار با دستور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
فاز اول توسعه بخش ۴۰۰ کیلوولت پست نیروگاه ارومیه شامل برق داری ۴۰۰.۱۳۲ کیلوولت به ظرفیت ۳۱۵ مگاولت آمپر با ۱۲۵ میلیارد تومان هزینه در جهت تقویت شبکه انتقال و همین طور انتقال بخش توسعه این نیروگاه از دیگر پروژه های افتتاح شده در این سفر است.
به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا؛ در مسافرت وزیر نیرو به استان، همین طور نیروگاه مقیاس کوچک ۸.۶ مگاواتی شهرستان ارومیه با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار بمنظور تامین برق شهرک صنعتی فاز سه ارومیه افتتاح و ۶ طرح فوق توزیع و انتقال برق آذربایجان غربی با سرمایه گذاری ۳۵۰۲.۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

منبع:

1399/07/08
13:03:17
5.0 / 5
1465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی