رئیس سازمان اداری و استخدامی در گفت و گو با لوازم فلزی:

تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد كروناست

تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد كروناست

به گزارش لوازم فلزی رئیس سازمان اداری و استخدامی اظهار داشت: اعلام تعطیلی ادارات تهران بر عهده ستاد ملی كرونا است.


جمشید انصاری در گفتگو با ایسنا، در مورد مرجع تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات تهران تصریح کرد: اعلام تعطیلی هیچ ارتباطی به سازمان اداری استخدامی ندارد، بلکه مرتبط به ستاد ملی کرونا است و اگر ستاد مقابله با کرونا تهران پیشنهادات خویش را به ستاد ملی بدهد، این مورد در آن ستاد بررسی می شود.
وی با اشاره به فراهم بودن امکان دورکاری کارکنان ادارات تصریح کرد: در دولت مصوبه ای در زمینه شرایط دورکاری کارکنان دولت وجود داشت که بعد از انتشار کرونا اصلاحاتی در آن انجام و به دستگاه ها ابلاغ گردید. تنها شرطی که در این مصوبه وجود دارد، فراهم بودن زیرساخت انجام دورکاری در دستگاه مربوطه است.
رئیس سازمان اداری و استخدامی درباره مرجع تشخیص وجود زیرساخت دورکاری در دستگاه ها هم اظهار داشت: در هر وزارتخانه و نه در ادارات کل، کمیته ای در این حوزه تشکیل شده است و دستگاه های تابعه ی هر وزارتخانه بر مبنای سیاست های ابلاغی کمیته مربوطه عمل می کند.
انصاری اظهار نمود: برخی تصمیمی که در فروردین اتخاذ شد و بر مبنای آن حضور یک سوم کارکنان کاهش پیدا کرد را با دور کاری اشتباه می گیرند. در فروردین ماه صحبتی از دورکاری نبود بلکه ستاد ملی کرونا اعلام نمود که تعطیل شوند و خود این ستاد هم درباره آخر آن تصمیم گیری کرد.
منبع:

1399/07/30
23:05:30
5.0 / 5
1373
تگهای خبر: دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی