افتتاح پنج پروژه با حضور وزیر صنعت در اصفهان

افتتاح پنج پروژه با حضور وزیر صنعت در اصفهان

اصفهان گروه صنعتی اسنوا امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت پنج پروژه را افتتاح نمود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، بامداد امروز (جمعه_۲۱ آذرماه) علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در شرکت اسنوا پنج پروژه را افتتاح نمود. اولین پروژه، طرح تعمیق ساخت داخل و افزایش ظرفیت تولید تلویزیون تا یک میلیون دستگاه در سال بود که آنرا از ۵۳۰ هزار دستگاه در سال به ۴۷۰ هزار دستگاه افزایش می داد با یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری برای ۲۸۱ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می کرد.
دومین پروژه، افتتاح فاز دوم شرکت حایر تهران (احیای واحد صنعتی غیرفعال مهیا گاز سابق بعد از ۱۴ سال) بود که همچون دستاوردهای آن می توان به بومی سازی و تعمیق ساخت داخل و دانش فنی و تولید انواع اجزا و قطعات فلزی مورد نیاز در تولید لوازم خانگی، همچنین، کاهش وابستگی خارجی اشاره نمود. این پروژه با مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری، سالیانه مجموع ۲۸۲ هزار دستگاه لوازم خانگی و ۲۱ هزار تن اجزا و قطعات فلزی لوازم خانگی ظرفیت بوجود می آورد و برای ۲۴۲ نفر اشتغال زایی مستقیم دارد.
افزایش ظرفیت تولید ماشین لباسشویی تا یک میلیون دستگاه در سال، عنوان سومین پروژه ای بود که امروز راه اندازی شد. این پروژه که برای آن ۳۲۲ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده برای ۲۴ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می کند و مجموع ظرفیت سالیانه را به یک میلیون و ۵۷۵ هزار و ۸۰۰ محصول بالا می برد.
چهارمین طرح افتتاح شده توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت در اسنوا، «خدمات هوشمند home delivery» نام داشت و دستاورد آن افزایش قابل توجه رضایت مشتریان، ایجاد تمایز در سرویس دهی و جلب اعتماد و اطمینان بیشتر بود که با مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری، برای ۳۱۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می کرد.
پنجمین و آخرین طرح هم «تکنولوژی IOT در یخچالهای ساید بای ساید هوشمند» بود. همچون دستاوردهای این طرح می توان به کنترل محصول لوازم خانگی از راه دور، مخابره هوشمند وضعیت محصول به خدمات بعد از فروش، مدیریت آسان مواد غذایی موجود در یخچال جهت پیشگیری از اضطراب مصرف کننده و کاهش مصرف انرژی اشاره نمود. برای این طرح هم که برای ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می کرد، ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده بود.1399/09/21
15:04:41
5.0 / 5
950
تگهای خبر: تولید , خدمات , دستگاه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی