رئیس كمیته خودرو مجلس

عرضه خودرو در بورس منتفی نیست

عرضه خودرو در بورس منتفی نیست

به گزارش لوازم فلزی رئیس کمیته خودرو در کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: کلیات طرح عرضه خودرو در بورس در کمیسیون تصویب شده و ما در حال بررسی جزئیات این طرح هستیم و به هیچ وجه از دستور کار خارج نشده است.روح الله ایزدخواه در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد اظهارات وزیر صمت در خصوص منتفی شدن عرضه خودرو در بورس، عنوان کرد: کلیات طرح عرضه خودرو در بورس در کمیسیون تصویب شده و ما در حال بررسی جزئیات این طرح هستیم.
رئیس کمیته خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: آقای رزم حسینی از ابتدا مخالف این طرح بودند و احتمالاً با چند تن از مخالفان طرح عرضه خودرو در بورس در مجلس صحبت کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که این طرح منتفی شده است در حالیکه این طور نیست و این مورد به هیچ وجه از دستور کار خارج نشده است.
وی افزود: وزیر صمت طرحی را به صورت حضوری برای ما شرح داد و آن هم اینکه قیمت گذاری خودرو های کم تیراژ که ۴۵ درصد محصولات خودروسازان را شامل می شود آزاد شود و قیمت گذاری خودرو های پرتیراژ دستوری بماند اما هر سه ماه یک مرتبه اصلاحیه بخورد و افزایش یابد.
ایزخواه اظهار داشت: باآنکه این طرح به صورت حضوری برای نمایندگان تشریح شد و لایحه و امثالهم به مجلس عرضه نشده است اما مجلس به هیچ وجه با این برنامه موافق نیست.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد زمان تصویب نهایی طرح عرضه خودرو در بورس، خاطرنشان کرد: هم اکنون در مجلس فصل بودجه است و اگر جزئیات طرح را در کمیسیون نهایی نماییم، امیدواریم که تصویب نهایی این طرح در همین سال جاری صورت گیرد.


منبع:

1399/10/01
18:21:22
5.0 / 5
1087
تگهای خبر: بودجه , خودرو , صنایع , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی