اقدام فوری در مرزها برای كرونای انگلیسی

اقدام فوری در مرزها برای كرونای انگلیسی

گمرک ایران موظف به اعمال فوری تمهیدات کنترلی در مرزها جهت بررسی وضعیت مسافران ورودی بخصوص اروپایی و البته انگلیسی شده است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار ویروس جهش یافته کرونا در انگلیس، طی روزهای اخیر در جهت اقدامات پیشگیرانه برخی کشورها همچون ایران پروازهای به مقصد انگلستان و بالعکس را لغو کردند.

اطلاعات دریافتی نشان داده است که با عنایت به اهمیت کنترل ورود مسافران به کشور در شرایط خاص پیش آمده، به گمرک ایران ابلاغ گردیده که به قید فوریت تمهیدات کنترلی موثری را در مرزها در دستور کار قرار دهد.

در این رابطه بر رویت برگ سلامت مسافران ورودی از اروپا بخصوص مبدا انگلیس تاکید گردیده است.

اقلیم کردستان مرزهای مسافری را بست

اما در این بین اقلیم کردستان عراق طی اقدامی مرز مسافری خویش را بسته است.

طبق اعلام حق پناه- مدیرکل گمرک باشماق- نظر به اطلاع واصله و در جهت تصمیم دولت مرکزی عراق در کنترل ویروس جدید کرونای انگلیسی، دستورالعمل جدیدی از جانب وزارت کشور اقلیم کردستان عراق راجع به تردد مسافر از مرزهای بین المللی صادر گردیده است.

وی گفته که با عنایت به این دستورالعمل از ساعت ۱۲ امشب (بامداد جمعه) ورود مسافران ایرانی به اقلیم و خروج مسافرین عراقی از اقلیم به سمت ایران تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

طبق اعلام مدیر کل گمرک باشماق، مسافرین ایرانی که الان در عراق به سر می برند می توانند به ایران رجوع و مسافرین عراقی که در ایران به سر می برند می توانند به کشور بازگردند.

منبع:

1399/10/05
01:02:28
5.0 / 5
1197
تگهای خبر: دولت , گمرك , مرز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینکهای لوازم فلزی
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی