شركت زامیاد اعلام كرد؛

آغاز شماره گذاری نیسان وانت های زامیاد از چند روز آینده

آغاز شماره گذاری نیسان وانت های زامیاد از چند روز آینده

شرکت زامیاد اعلام نمود که با عنایت به صدور مجوزهای مربوطه برای شماره گذاری وانت های زامیاد از جانب سازمان محیط زیست و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شماره گذاری این خودرو ها آغاز خواهد شد.



به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر به نقل از سایپا، طبق اعلام سازمان حفاظت محیط زیست، به جهت اینکه شرکت زامیاد بتواند به تعهدات خود در قبال مشتریان خودرو های وانت زامیاد عمل کند، مقرر شد مجوز شماره گذاری برای این نوع خودرو ها صادر شود.
بر اساس اعلام این شرکت، صدور مجوز نهایی پلاک گذاری خودرو ها در اختیار پلیس راهور است که این امر با انجام مراحل اداری در ایام آینده، نهایی خواهد شد.
شرکت زامیاد همینطور در واکنش به مطالب درج شده در بعضی رسانه ها در خصوص متوقف شدن تولید وانت های زامیاد تا آخر سال جاری، اعلام نمود که با عنایت به دریافت مجوزهای قانونی مربوطه، تولید وانت های زامیاد با موتور Z۲۴ تا آخر سال جاری ادامه خواهد یافت؛ ضمن اینکه به موازات آن و با بی اثر ساختن تحریم ها، این مجموعه با کمک شرکتهای دانش بنیان، توانسته است گواهینامه تایید آلایندگی یورو ۵ + EOBD برای وانت های تولیدی با موتور Z۲۴NI را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و هم شرکت بازرسی مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست دریافت کند.
همچنین مطابق با برنامه های توسعه ای گروه خودروسازی سایپا و هماهنگی انجام شده با سازمان حفاظت محیط زیست در جهت قانون هوای پاک، این شرکت می خواهد در آینده ای نزدیک موتوری با بازدهی بیشتر و با فناوری روز، جایگزین موتور فعلی کند.


منبع:

1399/10/11
01:14:27
0.0 / 5
741
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی