آغاز پذیره نویسی یك صندوق ETF

آغاز پذیره نویسی یك صندوق ETF

به گزارش لوازم فلزی پذیره نویسی صندوق etf با درآمد ثابت صندوق آوای فردای زاگرس، امروز (۲۰ دی ماه) از راه بورس اوراق بهادار انجام می شود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، علی قلی پور - رئیس هیئت مدیره سبدگردان زاگرس - با اشاره به اینکه خیلی از افراد به علت نداشتن وقت یا اطلاعات کافی در مورد بازارهای مختلف، پول های خویش را درسیستم بانکی سپرده گذاری می کنند و از بازدهی سایر بازارها اطلاعی ندارند، اظهار نمود: براین اساس درمورد توسعه صندوق های سرمایه گذاری، شرکت سبد گردان زاگرس برای تنوع بخشیدن به محصولات و خدماتی که دارد، مبادرت به تاسیس و دریافت مجوز صندوق بادرآمد ثابت آوای فردای زاگرس داشت.
وی ضمن اشاره به افرادی که صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت را انتخاب می کنند اضافه کرد: سیاست هایی زاگرس برای سرمایه گذاران با درجه ریسک پذیری پایین، سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت با بازدهی معقول است که برپایه ابلاغیه هایی که از سوی سازمان بورس آمده است، می توان بخشی از این منابع را در سهام، سرمایه گذاری کرد.
وی افزود: همینطور برای پوشش دادن به درخواست سرمایه گذاران با درجه ریسک پذیری بالاتر، این مجموعه در نظر دارد برای صندوق های سرمایه گذاری سهامی و صندوق های سرمایه گذاری مختلط، مبادرت به دریافت مجوز کند و در این عرصه ها هم خدماتی به سرمایه گذاران ارائه دهد.
قلی پور در مورد مزیت این صندوق های سرمایه گذاری اظهار داشت: افراد با میزان سرمایه اندک می توانند به صورت غیرمستقیم سرمایه گذاری کنند و بدین وسیله منابع خویش را به صورت حرفه ای، تحت نظارت سازمان اوراق بهادار مدیریت کنند.
صندوق آوای فردای زاگرس دارای سود روزشمار است و نداشتن نرخ شکست و تقسیم نشدن سود ماهانه از مزیت های این صندوق به شمار می آید. این مورد دغدغه سرمایه گذاری مجدد سود سرمایه گذاران را برطرف می کند چونکه این سود به دست آمده باردیگر در این صندوق سرمایه گذاری می شود.
پذیره نویسی صندوق مذکور از ۲۰ لغایت ۲۴ دیماه خواهد بود.1399/10/20
19:28:26
0.0 / 5
843
تگهای خبر: بازار , خدمات , سرمایه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی