معاون وزیر صمت:

سازمان راهداری مشتری 200 دستگاه از ماشین آلات هپكو است

سازمان راهداری مشتری 200 دستگاه از ماشین آلات هپكو است

به گزارش لوازم فلزی معاون امور صنایع وزارت صنعت معدن تجارت اظهار داشت: دولت مصمم است که هر جا امکان تولید داخل وجود دارد از واردات کالاها و محصولات جلوگیری کند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهدی صادقی نیارکی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از شرکت هپکو اراک اظهار داشت: شرکت قبل از این با مشکل مالکیت مواجه بود که با پیگیری های انجام شده حل شد و امید است بدهی انباشته شرکت بعنوان دومین معضل بزرگ موجود در آن نیز با برنامه ریزی های انجام شده رفع گردد.
واردات ماشین آلات دسته دوم راهسازی ممنوع شد
وی افزود: قبل از این واردات ماشین آلات دسته دوم راهسازی بلامانع بود که برمبنای ماده ۱۰۹ و ۱۱۰ قانون امور معادن از سال قبل ممنوع گردید.
صادقی نیارکی گفت: عقد تولید زیر کلید شرکت، یکی از مطالب موردبحث است و لازم به توضیح می باشد برمبنای آن، بانک می تواند مبادرت به مهیا سازی سرمایه در گردش برای واحدهای صنعتی و فعالان اقتصادی نماید.
وی اضافه کرد: در همین راستا شرکت هپکو می تواند از مساعدت یکی از بانکهای زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی یا وزارت کار بهره مند شود.
سازمان راهداری کشور متقاضی خرید ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات تولیدی از هپکو است
به گفته معاون امور صنایع وزارت صمت همین که سازمان راهداری کشور متقاضی خرید ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات تولیدی از هپکو است، اما حتما باید قیمت تمام شده و زمان تحویل محصول، طی قرارداد مشخص شود.
صادقی نیارکی در خاتمه تصریح کرد: بعنوان متولی بخش صنعت بر خود لازم می دانیم برای بازگرداندن این واحد صنعتی به روزهای خوب گذشته از هیچ نوع حمایتی دریغ نکنیم.


منبع:

1399/11/04
22:22:19
0.0 / 5
723
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی