ادامه بررسی لایحه مشاركت عمومی-خصوصی در كمیسیون عمران

ادامه بررسی لایحه مشاركت عمومی-خصوصی در كمیسیون عمران

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ادامه بررسی جزئیات لایحه مشارکت عمومی - خصوصی در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.


مجتبی یوسفی در گفتگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان نمود: در جلسه امروز کمیسیون ادامه جزئیات لایحه مشارکت عمومی - خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این لایحه نقطه عطفی برای توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی و همینطور ایجاد منابع جدید برای تکمیل پروژه ها به حساب می آید.
ایشان در ادامه اظهار نمود: ما در کشور حدود ۷۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه های نیمه تمام داریم که به جزو پروژه هایی است که باید در مناطق محروم دنبال شوند. از عمر بعضی از این پروژه های نیمه تمام ۲۰ یا ۳۰ سال می گذرد که حتی عمر مفید آنان طی شده است.
نماینده مردم اهواز در مجلس خاطرنشان کرد: این لایحه بسیار کارگشا و اثرگذار بوده و جزئیات آن بند به بند در حال بررسی در کمیسیون عمران است. ان شاءالله این لایحه هم به ایجاد منابع جدید و هم به رفع مشکلات اعتباری برای اتمام پروژه های نیمه تمام کمک خواهد نمود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: همینطور گزارشی از جانب بنده در مورد مصوبات کمیسیون تلفیق در حوزه عمرانی در لایجه بودجه ۱۴۰۰ به اعضای کمیسیون عرضه شد و اعضای کمیسیون در جریان بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق قرار گرفتند.
منبع:

1399/11/13
00:12:00
0.0 / 5
1150
تگهای خبر: بودجه , كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی