دبیر كمیسیون صنایع و معادن مجلس:

سایپا طی دو سال اخیر متحول شد

سایپا طی دو سال اخیر متحول شد

به گزارش لوازم فلزی دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سایپا به حدی از رشد و توسعه دست یافته که می تواند به زودی در بازارهای منطقه حضور داشته باشد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، بهزاد رحیمی در بازدید از خط تولید شاهین و مرکز تحقیقات سایپا با اشاره به عملکرد مجموعه سایپا طی چند وقت اخیر، اظهارداشت: بازدید از مرکز تحقیقات سایپا و پروسه تولید و توسعه، گویای آنست که سایپا به واقع تحریم ها را به فرصت تبدیل نموده است و با تاکید بر توان داخلی توانسته برای توسعه محصول برنامه های اجرائی داشته باشد.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: طی دو سال اخیر، گروه خودروسازی سایپا به دستاوردهای خوبی رسیده و متحول شده است بدین جهت می توان آینده روشنی را برای این مجموعه متصور بود.
وی با اعلان اینکه صنعت خودروسازی به بلوغ رسیده است و می توان به آنها تکیه کرد، اظهارداشت: یکی از موضوعاتی که امیدوارم صنعت خودروسازی و به خصوص سایپا به جهت تنوع محصول دنبال کند، صادرات است ما باید تمام تلاش خودرا به کار ببندیم تا بازارهای منطقه را فتح نماییم.
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وابستگی خودروسازان و قطعه سازان به خارج به حداقل رسیده است، اشاره کرد: استفاده از ظرفیت و پتانسیل داخلی باعث شده است تا شرکت سایپا به سمت طراحی و تولید خودرو های به روز و با تکنولوژی بالا حرکت نماید و بطور قطع اگر تحریم ها نبود چنین موردی حاصل نمی شد.
وی با اعلان اینکه سایپا به مهندسان داخلی اعتماد کرد و این امر قابل تقدیر است، اظهار داشت: واژه ما می توانیم در بسیاری از حوزه ها، پیاده سازی شد و یکی از بخش ها که به خوبی این مسیر را دنبال کرد، سایپا بود.


منبع:

1399/12/05
14:11:21
0.0 / 5
637
تگهای خبر: بازار , تولید , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی