تمدید گواهینامه CE Marking ذوب آهن برای صادرات محصولات به اروپا

تمدید گواهینامه CE Marking ذوب آهن برای صادرات محصولات به اروپا

لوازم فلزی: گواهینامه CE Marking ذوب آهن اصفهان به منظور امکان دسترسی به بازار کشورهای عضو اتحادیه اروپا و صدور محصولات به این کشورها برای هفتمین سال متوالی تمدید گردید.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ذوب آهن اصفهان، سیدحسین دیباجی مدیر کیفیت فراگیر شرکت ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: ممیزی سالیانه گواهینامه نشان CE توسط سرممیز مؤسسه ICDQ اسپانیا، طی دو روز بدون اعلام عدم انطباق عمده با موفقیت انجام شد.
با توجه به شرایط ویژه ناشی از بحران انتشار کرونا این ممیزی با استفاده از بستر اینترنت و به صورت از راه دور (Remote audit) صورت پذیرفت.
وی اضافه کرد: مهم ترین هدف نشان CE حصول اطمینان مصرف کنندگان اروپایی نسبت به انطباق محصولات با الزامات مربوطه می باشد و دریافت این گواهینامه برای تولید کنندگان محصولات به مفهوم گواهی امکان عرضه محصولات مورد نظر به اتحادیه اروپا خواهد بود و الصاق این نشان بر کلیه محصولات وارداتی به اتحادیه اروپا الزامی می باشد.
دیباجی از معاون برنامه ریزی و توسعه و کلیه مدیریت هایی که در انجام موفقیت آمیز این ممیزی همکاری داشتند، خصوصاً مدیریت های آزمایشگاه مرکزی، نورد، فولادسازی، اتوماسیون و ارتباطات، امور فنی و برنامه ریزی تولید، بازاریابی و صادرات، مهندسی فروش و توسعه بازار، نسوز، بازاریابی و فروش داخلی و فن آوری اطلاعات تشکر و قدردانی کرد.
در این ارتباط محسن شهسواری سرپرست تضمین کیفیت ذوب آهن اظهار داشت: صدور محصولات تولیدی این شرکت به اتحادیه اروپا منوط به انطباق این محصولات با استاندارد EN۱۰۰۲۵ می باشد که در این راستا شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به منظور امکان دستیابی به این بازار نسبت به دریافت این نشان اقدام و مجوز ورود به بازارهای اروپایی را به دست آورد. در واقع نشان CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در این اتحادیه را نشان داده است. به عبارت دیگر، داشتن این علامت مبین رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و هم محیط زیست است.


منبع:

1399/12/14
22:59:31
0.0 / 5
909
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی