جمیری:

چه حمایت هایی برای اصناف تعطیل شده در نظر گرفتید؟

چه حمایت هایی برای اصناف تعطیل شده در نظر گرفتید؟

به گزارش لوازم فلزی یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه تعطیلی بازار، اصناف و کسبه اندیشیده شده بار مشکلات را بر دوش مردم قرار داده است، بیان کرد: چه حمایت ها و مشوق هایی برای آنها در نظر گرفته شده است؟


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور و وزیر کشور درباره شرایط کرونائی کشور اظهار داشت: تدابیر شما سبب شد شرایط کشور به لحاظ گسترش ویروس کرونا بسیار خطرناک شود و برمبنای نظر کارشناسان بدترین شرایط تجربه نشده در راه باشد.
وی ادامه داد: اگر تدابیر اتخاذ شده صادقانه است، به نتایج تدابیر و به این وضعیت فعلی بیندیشید، تدابیر فعلی که برای تعطیلی بازار، اصناف و کسبه اندیشیده شده بار مشکلات را بر دوش مردم قرار داده است، اصناف و کسبه بازار گاهی درآمد روزانه دارند، چه حمایت ها و مشوق هایی برای آنها در نظر گرفته شده است؟
این عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: اقساط معوقه بانک ها، اجاره محل کسب و مالیات آنها را آزار می دهند، به چه میزان باید شرمنده خانواده هایشان باشند؟دولت باید حمایت های مشخص و سریع و همکاری مداوم را با کسبه و اصناف مورد توجه قرار دهد.
منبع:

1400/01/22
13:49:07
5.0 / 5
535
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی