مدیر پروژه حفاری طرح توسعه میدان نفت شهر خبر داد

شروع تعمیر و تكمیل آخرین حلقه چاه میدان نفتی نفت شهر

شروع تعمیر و تكمیل آخرین حلقه چاه میدان نفتی نفت شهر

لوازم فلزی: خوزستان مدیر پروژه حفاری طرح توسعه میدان نفتی نفت شهر شرکت ملی حفاری ایران از شروع مراحل تعمیر و تکمیل آخرین حلقه چاه در این میدان با به کارگیری دستگاه حفاری 48 فتح این شرکت آگاهی داد.غلامرضا آل محمود امروز (۲۳ فروردین ماه) در جمع خبرنگاران اظهار نمود: مراحل تعمیر و تکمیل آخرین حلقه چاه در میدان نفتی نفت شهر شرکت ملی حفاری ایران با به کارگیری دستگاه حفاری ۴۸ فتح شروع شد و پیش بینی می شود چاه شماره ۱۱ نیز ظرف مدت دو ماه آتی تکمیل و به شرکت نفت مناطق مرکزی تحویل داده شود.

به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: قبل از این با کاربست دستگاه های حفاری ۳۵ و ۸۱ و ۴۸ فتح در میدان نفتی نفت شهر، حفر یک حلقه چاه توسعه ای و همین طور دو حلقه چاه تعمیری به پایان رسید.

آل محمود عنوان کرد: پروژه نگهداشت و افزایش تولید میدان نفتی منطقه نفت شهر همچون پروژه های توسعه ای شرکت ملی نفت ایران است که بصورت EPD/EPC از طرف شرکت ملی حفاری اجرا می شود.

مدیر پروژه حفاری میدان نفت شهر در شرکت ملی حفاری ایران اظهار داشت: نفت شهر یکی از میادین نفتی کشور است که از نظر پیچیدگی مخزن، ترکیب نفت و گاز در سطح، شکستگی سازندها و تراکم گاز، پر ریسک و انجام حفاری با وجود عمق کم، زمان بر است و نیاز به دقت عمل و حساسیت کاری بالایی دارد.

وی اضافه کرد: شرکت ملی حفاری ایران با بهره بردن از متخصصان مجرب و کارآزموده در امتداد همکاری با شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، قبل از این چاه های توسعه ای و تکمیلی مختلفی در این میدان، حفاری و تکمیل کرده است.

منبع:

1400/01/23
20:33:44
5.0 / 5
532
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی