در گزارش لوازم فلزی مطرح شد؛

عرضه مرغ قطعه بندی شده در فروشگاه های زنجیره ای همچنان متوقف است

عرضه مرغ قطعه بندی شده در فروشگاه های زنجیره ای همچنان متوقف است

به گزارش لوازم فلزی نایب رییس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای اظهار داشت: توزیع کالاهای مصرفی و اساسی مشکلی ندارد و فقط در عرضه مرغ قطعه بندی شده، مشکل داریم چونکه هنوز به کارگاه های بسته بندی سهمیه مرغ نداده اند.منصور عالی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد تدابیر فروشگاه های زنجیره ای برای مشارکت در عرضه اقلام پرمصرف ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: با عنایت به آغاز ماه مبارک رمضان، مقرر شده کالاهای اساسی همچون شکر، برنج، روغن مصرف خانوار، خرما، گوشت و… با نرخ دولتی در فروشگاه های زنجیره ای عضو این اتحادیه ارائه شود.
نایب رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای اضافه کرد: توزیع کالاهای مصرفی و اساسی مشکلی ندارد و فقط در عرضه مرغ قطعه بندی شده، مشکل داریم و این کالا در فروشگاه ها فعلا عرضه نمی گردد چونکه هنوز به کارگاه های بسته بندی سهمیه مرغ نداده اند.
عالی پور درباره اینکه با عنایت به برداشته شدن ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده، آیا عرضه در فروشگاه ها از سر گرفته شده است یا نه، اظهار داشت: مرغ به صورت کامل عرضه می شود اما فروشگاه هایی که مرغ قطعه بندی عرضه می کنند هنوز کالایی دریافت نکرده اند؛ در حال رایزنی هستیم و گفته اند طی همین روزها مشکل حل می شود.
وی افزود: در مورد سایر کالاها مشکلی وجود ندارد و حتی در مورد روغن هم روال سابق برقرار است و مشکلی در عرضه نداریم.
عالی پور اظهار داشت: همینطور به علت استقبال مردم از خرید کالاها در این ایام، تخفیفاتی برای عرضه در نظر گرفته شده است؛ بعنوان مثال برای کالاهای لبنی بین ۵ تا ۱۰ درصد و خرما ۱۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
نایب رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای در مورد قیمت گذاری کالاها هم عنوان کرد: قیمت گذاری برخی کالاها از جانب سازمان حمایت انجام می شود که این نرخ ها در فروشگاه های زنجیره ای کاملاً رعایت می شود؛ مابقی کالاها هم که از جانب تولیدکننده قیمت گذاری می شود با تخفیف به مشتریان عرضه می شود.
وی در مورد نظارت بر عملکرد فروشگاه های زنجیره ای، اظهار داشت: در سطح فروشگاه های زنجیره ای بازرسین اتحادیه و اتاق اصناف، دائم سرکشی می کنند و نظارت ها به صورت عمومی و جامع است و به علت آغاز ماه مبارک، نظارت ها تشدید شده تا کالاها به صورت انبوه ارائه شود و گرانفروشی صورت نگیرد.
عالی پور در مورد ساعت کار فروشگاه ها در ماه مبارک رمضان عنوان کرد: با عنایت به محدودیت اعمال شده از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا، فروشگاه های زنجیره ای تا ساعت ۲۲ فعال می باشند.


منبع:

1400/01/25
21:38:56
5.0 / 5
838
تگهای خبر: تولید , خرید , دولت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی