مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش:

اصلاحات بودجه در حال انجام می باشد

اصلاحات بودجه در حال انجام می باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: هم اکنون اصلاحات بودجه یکی از مهم ترین مباحث ماست که سال جاری بموقع و حتی زودتر از موعد خود در حال انجام می باشد و برنامه هفتم توسعه هم درحال پیگیری است.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، جعفر آهنگران در نشست هم اندیشی مدیران برنامه و بودجه سازمان های مناطق آزاد که با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد در کیش برگزار شد، عنوان کرد: تدوین بودجه مسئله بسیار دشواری است که هر تبصره آن در کارگروه ها چالش های فراوانی دارد. ما در مبحث تدوین بودجه باید با تغییر برخی نگرش ها، کارگروه مربوطه را متقاعد نماییم که در این خصوص نه بر مبنای چارچوب مقررات مناطق آزاد بلکه با نگاه سرزمین اصلی مبحث را بررسی نمایند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اضافه کرد: با دیدگاه کنونی دبیرخانه مناطق آزاد، تدوین مباحث بودجه تسهیل خواهد شد و با روش های مدنظر دبیر شورای عالی مناطق آزاد و اعمال تغییرات احتمالی در تعداد کارگروه ها اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.
آهنگران در ادامه اظهار داشت: هم اکنون اصلاحات بودجه یکی از مهم ترین مباحث مدنظر ماست که سال جاری بموقع و حتی زودتر از موعد خود در حال انجام می باشد و همینطور بحث برنامه هفتم توسعه هم درحال پیگیری است که قطعا به تصمیمات خوبی منجر خواهد شد؛ ازاین رو باید تمامی مناطق برای اجرای هرچه بهتر این مورد به اجماع کلی برسند.
وی عنوان کرد: همینطور طبق تجارب پیشین دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، موجود بودن مدارک و سوابق فعالیت مناطق آزاد در اسناد بالادستی، تنظیم اسناد پایین دست و انطباق آن با اهداف کلان مناطق را آسان می کند.

1400/03/27
11:30:27
5.0 / 5
369
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی