در اجلاس نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی مطرح شد؛

حمایت همه جانبه مجلس از تولید و تجارت

حمایت همه جانبه مجلس از تولید و تجارت

به گزارش لوازم فلزی برخی نمایندگان مجلس از برنامه های نهاد قانونگذار برای حمایت همه جانبه از تولید و تجارت خبر دادند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از دبیرخانه همایش نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی، پنجمین اجلاس سراسری نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید با رویکرد رضایتمندی مشتری و با محوریت افزایش سطح رضایت مندی و رسیدن به وفادارسازی مشتریان ۱۸ اسفند ماه در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.
این اجلاس با حضور مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، حسین حاتمی دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس و هادی قوامی معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار گردید.
برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی حاضر در این اجلاس بر پشتیبانی از کارآفرینان تاکید کرده و معتقد بودند قوانین مصوب مجلس در جهت پشتیبانی از تولید و پیشگیری از واسطه گری بوده است.
همچنین مجلس بر راهکارهای بازگشایی بازارهای صادراتی و بهای بیشتر به تولیدکنندگان و پیشگیری از واردات در شرایط تولید داخل تاکید دارد.
لازم به ذکر است که مجلس برای کارخانه هایی که مولد نیستند مالیات در نظر گرفته است که تا جای ممکن از واسطه گری جلوگیری نماید.
در این اجلاس از میان سازمان های حاضر در ۱۴ گروه تعیین شده توسط خزایی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و رئیس کمیته ی علمی اجلاس ارزیابی هایی شد که در نهایت ۵۰ سازمان مورد تجلیل قرار گرفتند.
این مراسم با سخنرانی خزایی و ممیز اعضای هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در پنل اول اجلاس آغاز و سپس با سخنرانی قوامی معاون پارلمانی وزارت اقتصاد، حاتمی دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به پایان رسید.

1400/12/21
12:16:03
5.0 / 5
453
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی