وزیر جهاد كشاورزی اعلام كرد؛

عرضه جدید نهاده های دامی از فردا

عرضه جدید نهاده های دامی از فردا

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه نهاده های دامی از شنبه (۲۴ اردیبهشت) عرضه جدیدی خواهد داشت، اظهار داشت: البته هم اکنون این نهاده ها در سامانه وجود دارد و تولیدکنندگان خریداری می کنند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، سید جواد ساداتی نژاد در یک گفت و گوی تلویزیونی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد، اظهار نمود: مرغ، تخم مرغ، شیر و روغن به اندازه کافی در کشور تولید می شود.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: به جهت اینکه مردم مطمئن شوند کالاها به اندازه کافی است و هیچ کمبودی وجود ندارد کشتارگاه ها که پنج شنبه شب ها و جمعه تعطیل هستند در این شب ها فعالیت خواهند کرد تا فردا مرغ گرم در سطح کشور ارائه شود.
وی با اشاره به اینکه نهاده های دامی از شنبه (۲۴ اردیبهشت) عرضه جدیدی خواهد داشت، اظهار داشت: البته هم اکنون این نهاده ها در سامانه وجود دارد و تولیدکنندگان خریداری می کنند.
ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: در ماه اسفند و فرودین ۱۳۰ میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شده است و تا آخر اردیبهشت ماه هم به ۱۳۰ میلیون قطعه خواهیم رسید.
به گفته وی، در ماه اردیبهشت به علت مازاد تولید، شرکت پشتیبانی امور دام مبادرت به خرید مرغ مازاد کرد و بیشتر از ۲۰ هزار تن مرغ مازاد خرید داشتیم.
وزیر جهادکشاورزی ضمن اشاره به این که هیچ مشکلی در کشور از بابت تولید وجود ندارد، اظهار داشت: فقط تغییر نرخ، صف بوجود آورده است. هیچ مشکلی نیست و از صبر و همکاری مردم با مسؤلان تشکر می نماییم.
مشکلی در تأمین روغن نداریم
وی به قیمت روغن هم اشاره نمود و اظهار داشت: ۱۲۰ هزار تن روغن خام توزیع کردیم و روز چهارشنبه هم مجدداً ۸۰ هزار تن روغن خام بین کارخانه ها توزیع شد. هیچ مشکلی در تأمین روغن در کشور وجود ندارد و روغن با نرخ جدید عرضه خواهد شد. همینطور صف هایی که در مورد روغن وجود دارد به علت این است که با نرخ قدیم عرضه می شود و همین مبحث تقاضا را بالا برده، اساسا با ورود روغن های جدید به بازار، ثبات حاکم خواهد شد.
نان و دارو بدون تغییر قیمت
ساداتی نژاد اظهار داشت: نان و دارو تغییر قیمتی نخواهند داشت. نان های سنتی مانند قبل در نانوایی ها با نرخ قدیم عرضه خواهد شد. مبلغی هم که به حساب مردم واریز شده با عنایت به افزایش نرخی که دارد پوشش کامل هزینه هاست و در بعضی از دهک ها هم بیشتر از مقدار افزایش قیمت صورت گرفته است.

1401/02/23
23:31:14
5.0 / 5
96
تگهای خبر: بازار , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی