اروپا و آسیا در ۲ جهت مخالف

اروپا و آسیا در ۲ جهت مخالف

لوازم فلزی: فعالیت کارخانه های جهانی در ماه ژوئن عملکرد متفاوتی داشته است برای اینکه رکود در اروپا گسترده بود اما کارخانه های آسیایی شتاب خوبی داشتند و به سیاست گذاران امیدواری می داد که منطقه بتواند با لطمه ناشی از تقاضای کمتر چین روبرو شود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، رکود در اروپا گسترده بود و ایتالیا تنها بازیگر بزرگی بود که باوجود کاهش نرخها توسط تولیدکنندگان، شاهد کاهش در شاخص مدیران خرید نبود.
شاخص مدیران خرید نهایی تولید منطقه یورو که توسط S&P Global گردآوری شده است، در ژوئن از ۴۷.۳ ماه می به ۴۵.۸ کم شد. بخش کارخانه آلمان، که حدود یک پنجم اقتصاد بزرگ اروپا را تشکیل می دهد، با رکود مواجه گردید، در صورتیکه رکود تولید در فرانسه عمیق تر شد.
در بریتانیا که انتخابات سراسری را در روز پنجشنبه (۴ جولای) برگزار می نماید، رشد تولید در ژوئن نسبت به بالاترین رقم ۲۲ ماهه می کم شد برای اینکه ادامه اختلال در حمل و نقل در دریای سرخ منجر به کاهش تقاضا از طرف مشتریان خارجی شد.
شاخص مدیران خرید تولیدی چین در ژوئن از ۵۱.۷ به ۵۱.۸ افزایش پیدا کرد. رشد فعالیت کارخانه های کره جنوبی در ماه ژوئن به سریع ترین سطح در ۲۶ ماه گذشته رسید و با افزایش سفارشات جدید رسید.
بررسی های دیگر نشان داد که فعالیت کارخانه ها در ماه ژوئن با سرعتی سریع تر از ماه می در ویتنام و تایوان افزایش پیدا کرد. فعالیت کارخانه های ژاپن در ماه ژوئن گسترش یافت، اما با سرعت کمتری نسبت به ماه می، برای اینکه شرکتها با افزایش هزینه ها به سبب ضعیف بودن ین دست به گریبان بودند.
طبق گزارش رویترز، فعالیت در بخش تولید هند در ماه گذشته با افزایش تولید برمبنای تقاضای قوی، بهبود یافت که منجر به سریع ترین نرخ استخدام در بیش از ۱۹ سال قبل شد.1403/04/13
10:01:15
5.0 / 5
84
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , چین , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی