با انگیزه به دست آوردن سهم بیشتری در بازار؛

دستكاری داده های محصولات میتسوبیشی

دستكاری داده های محصولات میتسوبیشی

به گزارش لوازم فلزی شركت تولید مواد میتسوبیشی اعلام نمود كه تمایل به بدست آوردن سهم بیشتری از بازار، سبب گشته است تا شركت های تابعه اش، مشخصات محصولات خویش را به طور غیرقانونی دستكاری كنند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر به نقل از رویترز، روز پنج شنبه شركت تولید مواد میتسوبیشی اعلام نمود كه تمایل به بدست آوردن سهم بیشتری از بازار، سبب شده است تا شركت های تابعه اش، مشخصات محصولات خویش را به طور غیرقانونی دستكاری كنند.
این یكی دیگر از كلاهبرداری هایی است كه امسال در مورد شركت های ژاپنی مسجل شده و اعتبار این كشور را زیر سوال برده است.
شركت تولید مواد میتسوبیشی در ماه نوامبر اعلام نمود كه شركت های تابعه اش داده های غلطی در مورد محصولات عرضه داده اند كه این دربرگیرنده قطعات ساخت هواپیما و خودرو هم است.
شركت كانسای الكتریك پاور قبلا در این ماه اعلام نموده بود كه در دو مورد از نیروگاه های هسته ای خود، از قطعاتی بهره برده است كه احیانا خصوصیت های آنها توسط شركت تامین كننده، دستكاری شده است. این قطعات توسط شركت صنایع كابل میتسوبیشی كه یكی از شركت های تابعه میتسوبیشی است، تامین شده اند.
شركت تولید مواد میتسوبیشی اعلام نمود: كمیته بازرسی این پرونده متوجه شده است كه شركت تابعه میتسوبیشی شیندو كه به تازگی با محصولات فلزی كه برای اتصالات مورد استفاده در خودروها، به بازار وارد شده است، حتی وقتی نمی توانستند خصوصیت های مورد نیاز محصول مورد نیاز مشتری را تامین كنند، سفارش ساخت آن را می پذیرفتند.
در بیانیه این شركت به ضرروت تایید محصولات برای جلوگیری از صدمه ها و ضررهای احتمالی تاكید و اعلام شده است كه كاركنان این شركت، در مورداین اتهامات و تضمین كیفیت، بی خبر هستند.
 

1396/10/08
20:35:59
5.0 / 5
5387
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی