معاون وزیر صنعت؛

تشكیل كارگروه پشتیبانی از واحدهای تولیدی كوچك

تشكیل كارگروه پشتیبانی از واحدهای تولیدی كوچك

لوازم فلزی: معاون امور اقتصادی وبازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: مقرر شد كارگروهی به منظور تدوین برنامه های پشتیبانی از واحدهای تولیدی كوچك در این معاونت راه اندازی شود.به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، حسن یونس سینكی در نشست شورای مدیران معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان این خبر، اضافه كرد: بررسی ها نشان داده است در شرایط كنونی ۴۸۰ هزار واحد تولیدی با كمتر از ۱۰ نفر نیروی كار در كشور وجود دارد كه ظرفیت بسیار بالایی است و نباید این ظرفیت بزرگ اقتصادی در رویكردهای اقتصاد ملی فرعی شود.
وی با اشاره به اینكه در این حوزه دفاع از تولید كالای ایرانی، كشف بازارهای صادراتی و حتی حل مشكلات SMEها و توسعه و رونق فعالیت آنها باید مد نظر قرار گیرد، خاطرنشان كرد: كارگروهی با حضور مدیران و كارشناسان مربوطه در این حوزه راه اندازی شود تا مشكلات این بخش احصا شده و اقدام عملی برای حل آن صورت گیرد.
سینكی با تاكید بر اینكه در این بخش از ارائه برنامه های تكراری باید خودداری شود، ادامه داد: در سفر اخیر رییس جمهور به آذربایجان شرقی تصمیماتی برای حل مشكل كفش تبریز هم برای تهیه مواد اولیه و تولید و هم در حوزه صادرات گرفته شد.
معاون امور اقتصادی وبازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: از سیاست های اصولی و مورد تایید وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت بكارگیری حداكثری از این ظرفیت بزرگ تولیدی است و در سالی كه شعار آن پشتیبانی از كالای از كالای ایرانی است اجرای برنامه هایی به منظور ارتقای كیفیت و حضور در بازارهای صادراتی، توجه به این بخش بزرگ تولیدی بسیار اساسی است.
سینكی خاطرنشان كرد: بهتر است ۱۰ اولویت در حوزه واحدهای تولیدی كوچك شناسایی شده و برنامه های عملی برای حل مشكلات آنها تدوین شود.

1397/03/11
23:46:02
5.0 / 5
4791
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی