رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:

۱۲ واحد صنعتی در استان سمنان بازسازی می شوند

۱۲ واحد صنعتی در استان سمنان بازسازی می شوند

لوازم فلزی: سمنان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به اعطای ۱۶۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۱۲ واحد تولیدی صنعتی استان اظهار داشت: این واحدها بازسازی و نوسازی می شوند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، بهروز اسودی در حاشیه یكصد و هفدهمین جلسه كارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان تصریح كرد: به منظور رفع موانع تولید و بهبود فضای كسب و كار ۱۲ واحد صنعتی توسط بانك های ملت، صنعت و معدن، كشاورزی، صادرات و تجارت مبلغ ۱۶۷ میلیارد ریال تسهیلات دریافت كرده اند.
وی با اشاره به اهمیت تسهیلات در رونق تولید و رفع موانع تولید تصریح كرد: بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی و اجرای طرح های نیمه تمام و تامین سرمایه در گردش واحدها از مهمترین دغدغه های كارگروه تسهیلات در استان است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به سهمیه ۹هزار میلیارد ریالی استان در تسهیلات سال ۹۶ تا كنون ۸۹۹ واحد تولیدی بیش از پنج هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید را دریافت كرده اند كه حدود ۶۲درصد از سهم پرداختی كل استان است.
اسودی با اشاره به دستور دیگر كارگروه اضافه كرد: در این نشست مشكلات بانكی، مالیات و تامین اجتماعی سه واحد تولیدی بررسی گردید.
وی تصریح كرد: در بخش رفع موانع تولید كارگروه تا كنون مشكلات ۶۰۷ واحد تولیدی استان بررسی و برای رفع موانع یك هزار و ۴۶۲ مصوبه به تصویب اعضای كارگروه رسیده است كه ۷۱ درصد مصوبات اجرایی و مابقی در دست اجرا است.

1397/05/14
14:27:44
5.0 / 5
5000
تگهای خبر: تولید , صنعت , معدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی