یكه تازی سامسونگ در تامین نمایشگرهای اولد اپل

یكه تازی سامسونگ در تامین نمایشگرهای اولد اپل

لوازم فلزی: شركت سامسونگ تنها تامین كننده نمایشگر اولد (OLED) برای اپل خواهد بود.به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، سامسونگ كه تابحال تنها تامین كننده پنل های اولد برای رقیب خود، اپل، به شمار می رفت، امسال ۲۰۱۸ میلادی توانست سود كلانی را برای خود به جیب بزند و این امر برای بزرگ ترین رقیب آن یعنی اپل خطر بزرگی بود. چراكه سامسونگ بدین ترتیب می توانست با افزایش درآمد و سودآوری خود به پیشرفت و توسعه خط تولید و طراحی های نوین در بخش موبایل و سایر محصولات تكنولوژی بپردازد كه احتمال داشت بتواند گوی رقابت را از اپل برباید و رقیب آمریكایی خویش را شكست دهد.

اپل چند ماه پیش به منظور جلوگیری از چنین اتفاقی تصمیم گرفت كه سامسونگ را كه بعنوان بزرگترین تامین كننده پنل های اولد گوشیهای آیفون برای اپل به شمار می رفت، به صورت كلی كنار بگذارد و سایر تولیدكنندگان نمایشگرهای اولد را جایگزین آن كند.

چندی پیش بود كه اخبار منتشره نشان می داد اپل هیچگاه نخواهد توانست سامسونگ را بعنوان بزرگترین و بهترین تامین كننده پنل های اولد به صورت كامل كنار بگذارد ازاین رو تصمیم گرفت كه تنها سهم تولید پنل های اولد آن را كم كند و از كمك شركت كره ای ال جی بهره بگیرد تا به صورت هم زمان این دو شركت نمایشگرهای اولد موردنیاز اپل را تولید كنند.

حالا منابعی همچون ET News و The Investor گزارش های جدیدی منتشر نموده اند كه نشان داده است اپل نتوانسته است هنوز به شركت دیگری جز سامسونگ به صورت كامل اطمینان كرده و تمامی مسئولیت و سهم تولید پنل های اولد را به شركت دیگری واگذار كند. ازاین رو برخلاف آنچه كه تصور می شد، اپل فعلا از وابستگی به بزرگ ترین رقیب خود یعنی سامسونگ رهانیده نخواهد شد و هم چنان می خواهد از كمك این شركت بهره مند شوند چراكه نمی خواهد ریسك كند و به خاطر وجود هرگونه مشكل و نقص فنی احتمالی در نمایشگرهای اولد آیفون های جدیدش دچار ضرر و زیان و روی برگرداندن كاربران و طرفدارانش شود.

آنطور كه پیش بینی شده است سامسونگ احیانا ۲۲ میلیارد دلار از فروش و تامین نمایشگرهای اولد موردنیاز اپل كسب درآمد خواهد نمود و پول هنگفتی را به جیب خواهد زد.
1397/06/29
14:16:08
5.0 / 5
5541
تگهای خبر: تولید , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی