وزیر نیرو اعلام كرد

جزئیات برنامه ریزی برای كاهش خاموشی در تابستان ۹۸

جزئیات برنامه ریزی برای كاهش خاموشی در تابستان ۹۸

لوازم فلزی: وزیر نیرو درباره برنامه های وزارت نیرو به منظور كاهش خاموشی در تابستان ۹۸ اظهار داشت: از چند ماه قبل با برنامه ریزی افزون بر ۸۰۰۰ مگاوات كمبود برق را با تولید بیش تر در چارچوب ۲۷ نیروگاه سیكل تركیبی در نقاط مختلف جبران كرده ایم و كه مدیریت مصرف در چارچوب ۱۱ برنامه تدارك دیده شده برای اصلاح شیوه مصرف، شاهد كاهش خاموشی در تابستان باشیم.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، رضا اردكانیان امروز در آغاز عملیات اجرایی سد گرین نهاوند، اعتبار درنظر گرفته شده برای این پروژه را ۷۳۵ میلیارد تومان دانست و اظهار نمود: سد گرین پروژه مهمی است كه آب آشامیدنی مردم نهاوند را در بلندمدت تأمین می كند و نیاز بخش صنعت را هم می تواند برطرف كند.
وی با بیان این كه استان همدان ۲۱ پروژه مهم در بخش آب، برق و فاضلاب در دست اجرا دارد، عنوان كرد: اعتباری افزون بر ۲، ۲۰۰ میلیارد تومان برای تمامی آنها درنظر گرفته شده است و با پیشرفت ۸۰ درصدی شرایط مطلوبی دارند.
اردكانیان با اشاره به افتتاح پروژه های ملی در دهه فجر، بیان كرد: در سطح كشور ۸۲۰۰ پروژه در بخش های مختلف آب، برق و فاضلاب با اعتبار ۲۲ هزار میلیارد تومان كه توسط دولت و بخش خصوصی انجام شده، طی این دهه افتتاح شده و خواهد شد.
وی با اشاره به افتتاح سه پروژه نیروگاه خورشیدی، سد گرین و مجتمع فولاد راد، اظهار داشت: نیروگاه خورشیدی در مجموع با ۲۵ مگابایت با مشاركت بخش خصوصی با اعتباری افزون بر ۲۵۰ میلیارد تومان افتتاح شد، هم چنین عملیات اجرایی آبرسانی به برخی روستاها در شهرستان های مختلف استان همدان آغاز و یك پست ۶۳ به ۲۰ كیلوولت در اسدآباد امروز افتتاح می شود.
وزیر نیرو ضمن تشكر از نهاوندی ها، مسئولان شهر و نمایندگان مجلس، اظهار نمود: در مجموع تحول خوبی در بخش آب و برق استان رخ داده است.1397/11/16
15:40:01
5.0 / 5
4675
تگهای خبر: تولید , دولت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی