رئیس بنیاد نخبگان استان تهران خبر داد

توان نخبگانی به بخش های مورد نیاز صنعت پتروشیمی تزریق می شود

توان نخبگانی به بخش های مورد نیاز صنعت پتروشیمی تزریق می شود

لوازم فلزی: رئیس بنیاد نخبگان استان تهران از ایجاد امكان بكارگیری پتانسیل بالای اجتماعات نخبگانی جهت حل مشكلات و معضلات موجود در صنایع پتروشیمی كشور آگاهی داد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، علیرضا زراسوندی در ادامه طراحی و اجرای برنامه های نخبگانی به منظور زمینه سازی برای تزریق تفكر و اندیشه نخبگانی به بخش های مورد نیاز، از ایجاداین امكان آگاهی داد و اظهار نمود: بنیاد نخبگان استان تهران در امتداد اجرای منویات مقام معظم رهبری درباب رونق تولید و در امتداد تحقق اهداف بنیاد ملی نخبگان با همكاری یكی از شركت های بزرگ پتروشیمی كشور نسبت به شناسایی نخبگان، مستعدان برتر و شركت های دانش بنیان دارای ایده و محصول مورد نیاز بخش صنعت پتروشیمی اقدام می كند.
زراسوندی افزود: این افراد و یا شركت ها باید از توانمندی علمی، فنی و مدیریت اجرایی مناسب جهت اجرای طرح های پتروشیمی برخوردار باشند.
رئیس بنیاد نخبگان استان تهران درباب پروسه معرفی این افراد و شركت ‎ها به صنایع پتروشیمی كشور، اظهار نمود: این پروسه در مرحله اول بوسیله ارسال توانمندی های موجود به ایمیل Tehran@bmn.ir با عنوان (ایده و محصول پتروشیمی) شروع می شود و در مراحل بعدی صلاحیت ایده و محصول مورد ارزیابی صاحبان صنایع قرار می گیرد.
او در آخر اشاره كرد: آخرین مهلت ارسال توانمندی های علمی، فنی و محصول محور تا چهارشنبه، 16 مردادماه است.
برمبنای اعلام پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به سامانه بنیاد نخبگان استان تهران بازگشت كنند.
منبع:

1398/05/10
00:54:17
5.0 / 5
4648
تگهای خبر: تولید , شركت , صنایع , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی